Klay Thompson był gościem sesji pytań i odpowiedzi dla reddita i musiał zmierzyć się z naprawdę trudnymi kwestiami. Szczególnie interesująca była odpowiedź na pytanie o bezludną wyspę. 


Jeden z uczestników czatu z zawodnikiem Golden State Warriors spytał go, jakich trzech graczy Klay Thompson zabrałby na bezludną wyspę. Pierwszym wyborem gwiazdy drużyny z Oakland był… wysoki Oklahomy City Thunder – Steven Adams. 

– Steven Adams byłby prawdopodobnie pierwszy, bo wygląda jak Aquaman i na pewno dobrze poradziłby sobie w oceanie – twierdzi Thompson. – Następnym byłbym Steph Curry, bo potrafi podejmować dobre decyzje w krytycznych momentach. Trzecia osoba jest zagadką. Kto lubi robić ciekawe rzeczy na świeżym powietrzu? Nie wiem postawiłbym na Karla Malone’a, bo jest dobrym myśliwym. Ma wielkie łokcie, powaliłby kilka zwierząt – dodaje Thompson.

Doprawdy interesująca odpowiedź i wyborowe grono. Klay przyznał także, że nie lubi grać przeciwko Adamsowi, bo ten stawia niezwykle twarde zasłony. – Nigdy nie schodzi pod kosz, ale postaw ci dziesięć, dwanaście morderczych zasłon – mówi zawodnik Golden State Warriors.

NBA: Kolejna kontuzja wśród mistrzówSubscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Noreaga
Noreaga
4 grudnia 2018 17:55

Na miejscu Klaya przekręcił bym to pytanie na koszykarki WNBA.Sam z 3 facetami na bezludnej wyspie?W tym dwóch dryblasów.Po paru miesiącach celibatu pewnie by żałował,że nie wybrał najmniejszych najsłabszych(fizycznie) graczy.

cormac
cormac
5 grudnia 2018 10:53
Odpowiedz  Noreaga

jakieś doświadczenia z ZK? 😉

Noreaga
Noreaga
5 grudnia 2018 13:17
Odpowiedz  cormac

Masz??To się pochwal??.Ja na szczęscie nie siedziałem