Klay Thompson dołączy do C.J.-a McColluma w konkursie trójek podczas sobotnich rywalizacji All-Star Weekend. Rzekomo nad występem nadal zastanawia się Stephen Curry, który rok temu przegrał walkę ze swoim kolegą z drużyny. Po raz kolejny konkurs strzelecki może skraść show!


Informację o dołączeniu Klaya Thompsona do tegorocznej walki w konkursie trójek podał ESPN. 2-krotny MVP – Stephen Curry ciągle rozważa rewanż, ale na jego decyzje musimy poczekać. Wcześniej zadeklarował się gracz Portland Trail Blazers – C.J. McCollum. Rzucający obrońca stwierdził, że i tak w trakcie przerwy nudziłby się w domu, więc wykorzysta okazję, by pokazać się na większej scenie. Do grupy prawdopodobnie dołączy także Wesley Matthews z Dallas Mavericks.

Mamy zatem pewną trójkę, a w konkursie bierze udział aż ośmiu zawodników. Aż zżera nas ciekawość. Lada dzień powinniśmy poznać nazwiska uczestników zarówno rywalizacji w trójkach, w wsadach, jak i w konkursie umiejętności. W międzyczasie przypomnijcie sobie, jak wyglądała rywalizacja pomiędzy Currym i Thompsonem rok temu. Kto według was powinien dołączyć do walki?

[ot-video][/ot-video]

Może ojciec Stepha – Dell Curry?

NBA: Pistons handlują wysokimi, Knicks naciskają na Cavs?Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jo
Jo
2 lutego 2017 21:12

1 curry
2 thompson
3 harden
4 lowry
5 melo
6 chris paul
7 ktoś młody np. booker/d.russell/
8 wieloletni gracz nba na deser np., korver/ jj reddick/ jr smith/ j. terry/ n.young/

RR33
RR33
2 lutego 2017 22:26

Zakładając że będą Thompson, Curry, Matthews i McCollum (dobre wybory ) dodałbym Lowry’ego, Thomasa, Gordona i Redicka. Gdyby Curry się nie zdecydował to dodaję Walkera. Taki mój typ

Cikos
Cikos
2 lutego 2017 23:37

J.J. Redic

kkk
kkk
3 lutego 2017 19:36

1. Thompson
2. Curry
3. Korver
4. Reddick
5. Matthews
6. McDermott
7. Harden
8. Allen (Ray)