Klay Thompson dołączy do C.J.-a McColluma w konkursie trójek podczas sobotnich rywalizacji All-Star Weekend. Rzekomo nad występem nadal zastanawia się Stephen Curry, który rok temu przegrał walkę ze swoim kolegą z drużyny. Po raz kolejny konkurs strzelecki może skraść show!


Informację o dołączeniu Klaya Thompsona do tegorocznej walki w konkursie trójek podał ESPN. 2-krotny MVP – Stephen Curry ciągle rozważa rewanż, ale na jego decyzje musimy poczekać. Wcześniej zadeklarował się gracz Portland Trail Blazers – C.J. McCollum. Rzucający obrońca stwierdził, że i tak w trakcie przerwy nudziłby się w domu, więc wykorzysta okazję, by pokazać się na większej scenie. Do grupy prawdopodobnie dołączy także Wesley Matthews z Dallas Mavericks.

Mamy zatem pewną trójkę, a w konkursie bierze udział aż ośmiu zawodników. Aż zżera nas ciekawość. Lada dzień powinniśmy poznać nazwiska uczestników zarówno rywalizacji w trójkach, w wsadach, jak i w konkursie umiejętności. W międzyczasie przypomnijcie sobie, jak wyglądała rywalizacja pomiędzy Currym i Thompsonem rok temu. Kto według was powinien dołączyć do walki?

[ot-video][/ot-video]

Może ojciec Stepha – Dell Curry?

NBA: Pistons handlują wysokimi, Knicks naciskają na Cavs?

4 KOMENTARZE

 1. 1 curry
  2 thompson
  3 harden
  4 lowry
  5 melo
  6 chris paul
  7 ktoś młody np. booker/d.russell/
  8 wieloletni gracz nba na deser np., korver/ jj reddick/ jr smith/ j. terry/ n.young/

 2. Zakładając że będą Thompson, Curry, Matthews i McCollum (dobre wybory ) dodałbym Lowry’ego, Thomasa, Gordona i Redicka. Gdyby Curry się nie zdecydował to dodaję Walkera. Taki mój typ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here