NBA: Talent czy praca? Co bardziej liczy się w NBA?

1
1014

Czy są zawodnicy świetni na treningach, a nie dający rady w meczu? Którzy to zawodnicy? Praca, a talent, jak rozkładają się te proporcje w NBA? Na te pytania odpowiada ambasador marki eWinner, Marcin Gortat, w nowym odcinku NBA od kuchni.


Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł. Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

• Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

1 KOMENTARZ

  1. Wiadomo, 90% to ciężka praca… Wszyscy utalentowani tak mówią. Ale prawdą jest, że wybitne talenty, bez solidnej etyki pracy też grają w NBA, ba, często nawet zostają gwiazdami, za to wybitni pracusie bez solidnego talentu – nie powąchają jej nawet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here