NBA: Steph Curry zobaczył nową halę Warriors z lotu ptaka

3
2163

Chase Center jest gotowa i czeka na pierwszy mecz Golden State Warriors. Według wielu opinii – to jeden z najnowocześniejszych obiektów na świecie. Sport łączy się tam z biznesem i rozrywką, a wszystko ma przynosić właścicielom przeogromne zyski. Zobaczcie kawałek nowej areny oraz Stepha Curry’ego, który poleciał zobaczyć halę z góry.


Sezon 2018/2019 był ostatnim Golden State Warriors w Oracle Arena, czyli w Oakland. Na kolejne rozgrywki zespół wraca do San Francisco, gdzie będzie występował w perfekcyjnie przygotowanym Chase Center, jak głoszą opinie. Rick Welts – dyrektor zarządzający GSW, zrobił nam tę przyjemność i oprowadził po zakamarkach nowej areny, która już wygląda jakby tętniła życiem. Na końcu wideo wychodzimy na jedną z trybun odsłaniającą całą rozpiętość nowego domu Warriors.

Dziennikarze zaproszeni na event promujący nową arenę miesiąc temu zgodnie pisali, że to dzieło sztuki, które zapewni GSW zyski na rekordową skalę. Pierwszy mecz Warriors rozegrają tam w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 przeciwko Los Angeles Lakers. 77% karnetowiczów z poprzedniego sezonu już odnowiło swoje wejściówki.

NBA Power Ranking 2020 – kto najmocniejszy na Zachodzie?

NBA: Marquese Chriss dołączy do Golden State Warriors


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nba
Nba
29 września 2019 14:57

No wkońcu konkret info o NBA

Magic
Magic
30 września 2019 08:33

przeleciec helikopterem pod golden gate… nice!

cormac
cormac
30 września 2019 11:54

z lotu ptaka rzeczywiście trochę przypomina deskę klozetową