Miami Heat nie dali się spacyfikować unii graczy oraz reprezentantom Chrisa Bosha. Silny skrzydłowy został ostatecznie odsunięty od gry w play-offach. Pod znakiem zapytania stanęła także jego kariera.


Na razie nie dostaliśmy jednoznacznej odpowiedzi, co do przyszłości Chrisa Bosha w lidze. Problem zawodnika jest na tyle poważny, że istnieje zagrożenie zdrowia, jeśli silny skrzydłowy powróci do typowego rytmu dla koszykarza NBA. Zespół i zawodnik muszą mieć stuprocentową pewność. Heat w specjalnym oświadczeniu wyjaśnili swoje stanowisko w kwestii powrotu Bosha na play-offy.

Zespół razem z Chrisem Boshem podjął decyzję, że zawodnik nie wróci do zespołu w play-offach. Chris pracuje z lekarzami oraz sztabem medycznym i będzie kontynuował leczenie, aby jak najszybciej wznowić swoją karierę – czytamy. To nic konkretnego, nie mówi nam za wiele o kolejnym sezonie.

W ekipie postanowili nie zmieniać zdania mimo nacisków ze strony żony Bosha oraz unii graczy (NBPA), która parę dni temu przedstawiła własne oświadczenie proszące o jak najszybsze rozwiązanie sprawy. Kolejna dyskusja wokół zawodnika będzie dotyczyła tego, czy jeszcze kiedykolwiek zagra na parkietach najlepszej ligi świata. Więcej o sprawie zawodnika pisaliśmy wczoraj.

fot. Keith Allison, Creative Commons

NBA: Nieporozumienia w MiamiSubscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
surtu
surtu
5 maja 2016 11:45

Szkoda

Cikos
Cikos
5 maja 2016 23:36

Konkretna organizacja,konkretne rozwiazanie.
W sumie,szkoda