Według doniesień ze Stanów Zjednoczonych, były trener Brooklyn Nets – Kenny Atkinson – jest poważnym kandydatem do objęcia funkcji asystenta Tyronna Lue’a w Los Angeles Clippers. O takich rewelacjach poinformował Marc Stein z New York Times.


Kolejną osobą, która ma dołączyć do sztabu szkoleniowego Clippers jest Larry Drew, były szkoleniowiec Cleveland Cavaliers, Atalnta Hawks i Milwaukee Bucks. W gronie kandydatów wymienia się również asystenta trenera Miami Heat, Dana Craiga. Może się tutaj stworzyć naprawdę ciekawy zespół.

Atkinson jest bezrobotny od marca, kiedy to Brooklyn Nets, dość niespodziewania, postanowili podziękować mu za współpracę. Był łączony z pracą w Chicago Bulls i New Orleans Pelicans, ale kluby wolały zatrudnić odpowiednio Billy’ego Donovana i Stana Van Gundy’ego.

53-latek objął stery na Brooklynie w 2016 roku i w pierwszym sezonie zanotował bilans 20-62. Jednak z każdym kolejnym rokiem robił postępy i w rozgrywkach 2018-19 prowadzeni przez niego Nets, z bilansem 42-40, awansowali do play-offów po raz pierwszy od 2015 roku.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments