Tego jeszcze chyba nie doświadczyliśmy. Puchar dla mistrzów NBA imienia Larry’ego O’Briena wzbił się setki metrów w powietrze, by w efektownym stylu przywitać się z Denver i zainaugurować w ten sposób tegoroczne finały.

Trofeum NBA im. Larry’ego O’Briena osiągnęło nowe i ekstremalne wyżyny, skacząc ze spadochronem do centrum Denver, by dotrzeć w ten sposób na pierwszy mecz tegorocznych finałów NBA 2023. Kilka godzin później Denver Nuggets pewnie pokonali Miami Heat i objęli prowadzenie w serii.

Skok spadochronowy, który został zorganizowany z okazji rozpoczęcia finałów NBA 2023 z udziałem Denver Nuggets oraz Miami Heat, stanowił zwieńczenie miesięcznej „listy rzeczy do zrobienia”, dzięki której Larry O’Brien Trophy angażował fanów i celebrytów na niektórych z najbardziej prestiżowych wydarzeniach i charakterystycznych punktach orientacyjnych, zanim dotrze do ostatecznego celu – rąk mistrza NBA 2023.

Trofeum Larry’ego O’Briena, które było przywiązane do profesjonalnego skoczka spadochronowego i otoczone przez dwóch kolejnych skoczków w koszulkach Nuggets i Heat, a następnie wylądowało nieopodal Empower Field w Mile High i zostało powitane przez Malikę Andrews z ESPN, zanim ta pojechała z pucharem w miejscu pasażera oraz z policyjną eskortą do hali Ball Arena.

Lista życzeń pucharu im. Larry’ego O’Briena będzie kontynuowana w trakcie finałów i można ją śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych ligi (Instagram, Twitter, Facebook i Tik Tok).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments