Milwaukee Bucks pokonali w szóstym meczu Finałów Konferencji Wschodniej Atlanta Hawks i stali się drugim zespołem, który zagra w Finałach NBA w sezonie 2020/21. Wcześniej grę w ostatniej fazie sezonu zapewnili sobie Phoenix Suns, którzy, również w sześciu meczach, pokonali Los Angeles Clippers. Okazuje się, że pewny użytkownik Twittera przewidział takie rozstrzygnięcie już pięć lat temu.

Bucks zagrają w Finałach po raz pierwszy od 1974 r. Z kolei dla Suns ostatni raz grali w tej fazie sezonu 28 lat temu. Ekipa z Wisconsin musiała sobie w końcówce serii z Hawks radzić bez Giannisa Antetokounmpo, ale dobra postawa Khris Middletona, Brooka Lopeza i Jrue’a Holidaya w wydatny sposób pomogła im w odniesieniu sukcesu. Suns wygrali los na loterii i jako jedyny zespół Konferencji Zachodniej przeszedł przez swoje serie bez poważniejszych kontuzji.

Okazuje się, że Jarrett Plahmer, użytkownik Twittera, przewidział pięć lat temu, że właśnie te dwie ekipy znajdą się w wielkim Finale NBA w sezonie 2020/21. Osoba ukrywającą się pod nickiem Plahm1 twierdzi ponadto, że nowymi mistrzami zostaną Bucks, którzy ograją Suns w meczu nr siedem. Jedno przewidywanie już się sprawdziło, jak będzie z kolejnym?

Jakie są wasze przewidywania na tę serię? Terminarz gier możecie sprawdzić tutaj.








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj