Jeremy Sochan po raz kolejny zagrał solidny mecz. Rywalem jego San Antonio Spurs byli Sacramento Kings. Polak w trzeciej kwarcie spotkania popisał się świetną indywidualną akcją której zwieńczeniem był potężny wsad ponad broniącym kosza Domantasem Sabonisem.

Jeremy Sochan coraz pewniej radzi sobie w NBA. Polak w przegranym spotkaniu z Sacramento Kings zdobył 11 punktów, dokładając do tego 5 asyst oraz 4 zbiórki. Oprócz tych statystyk wykonał akcję meczu oraz z pewnością jedną z najlepszych akcji tygodnia. Sochan po indywidualnej akcji i wejściu w pole trzech sekund poszedł w górę i bez żadnych skrupułów wpakował piłkę do kosza mimo, że przed nim stał jeden z liderów Kings, Domantas Sabonis.

Dodatkowo sędziowie odgwizdali przy tej akcji faul Sabonisa. Kings próbowali podważyć akcję sugerując faul w ataku Polaka jednak sędziowie nie zmienili pierwotnej decyzji. Po dłuższej przerwie Polak dołożył kolejny punkt z linii. Wówczas jego zespół doprowadził do remisu po 69. Ostatecznie Spurs przegrali dziesiąte spotkanie w tym sezonie 112:130.