NBA: Polak grał w reklamie z Giannisem Antetokounmpo

0
1510

Ponad rok temu Piotr Grabowski miał możliwość wystąpić w reklamie wraz z Giannisem Antetokounmpo. Czego dotyczyła ta reklama i czym zszokował Grabo Giannisa możecie zobaczyć w filmie poniżej.


Reklama była kręcona dla firmy PUGB MOBILE i wziął w niej udział Grobowski, Antetokounmpo i kilka innych osób. Dla Polaka było to z pewnością niezapomniane wrażenie.

Jeśli nie wiecie, kim jest Piotrek, to zaraz postaramy się to krótko wyjaśnić. Grabowski zawodowo zajmuje się wsadzeniem piłki do kosza, czyli robieniem tzw. wsadów (dunków). Od 2015 roku zajmuje się profesjonalnym wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

“Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

Największe osiągnięcia (wygrane konkursy):
– Fiba 3×3 Praga 2018, 2019
– Fiba 3×3 Debrecen 2019
– Shutupandplay Berlin 2019
– GAME finals Kopenhaga 2019
– Kaliski streetball 2019
– KO streetball 2017, 2018

Jak to się stało, że dostał propozycję nagrywania reklamy z gwiazdą NBA? Jak było na planie zdjęciowym? Czym zaskoczył Giannisa? O tym wszystkim opowie wam sam Piotrek w poniższym filmie:

Pełną historię Piotrka możecie poznać od niego samego:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here