23 i 25 stycznia San Antonio Spurs i Indiana Pacers zagrają w Paryżu. NBA podała właśnie ceny biletów na te dwa spotkania. Tanio nie jest, ale warto zauważyć, że NBA jak mało kto oferuje nie tylko same bilety na mecz, ale jest to wydarzenie sportowe, którym towarzyszy mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Na początek trzeba zwrócić uwagę, że NBA nie sprzedaje tylko biletów na mecz. NBA sprzedaje pakiety, które mają różne świadczenia dodatkowe. Na pewno marketingowcy powiedzieliby, że NBA sprzedaje „doświadczenie”. Doświadczenie, czyli przeżycie, niezapomniane wrażenia. Jednych może to wkurzać, bo chcieliby na mecz pójść, a inni na pewno docenią możliwość zdjęcia przy parkiecie czy kolację z zawodnikiem NBA.

Spurs i Pacers zagrają w Paryżu 23 i 25 stycznia 2025 roku. Na stronie nbaexperiences podano właśnie ceny biletów, które ubrano w różne pakiety.

Najtańszy pakiet to ROOKIE. W jego skład wchodzi możliwość zdjęcia z Trofeum NBA… i tyle. Miejsca to najwyżej (sekcja 8 i 9). Cena wynosi w zaokrągleniu 1400zł lub 1600zł za osobę.


Ciekawie robi się, jeśli zdecydowaliby się usiąść bliżej.

Miejsca w sekcji PC6 – pakiet SOPHOME, a więc już trochę lepsze kosztują 3620zł za sztukę. W pakiecie otrzymujemy możliwość udziału w „NBA After Party”, czyli imprezie po meczu w klubie, który znajduje się w hali, więc będą w niej tylko kibice, którzy tak jak my oglądali spotkanie SpursPacers.


Teraz zaczyna się kłopot, bo nie ma stronie możliwości kupna biletów w sekcjach PC5 czy PC4 – możliwe, że trafią do sprzedaży w tradycyjny sposób jako samo bilety, albo ich sprzedaż zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

Kolejnym pakietem jest już PLAYMAKER, który oferuje miejsca blisko parkietu, ale nie przy samym boisku. Dodatkowym atutem jest specjalne wejście i przywitanie „welcome reception”. Tylko, że to jest sekcja PC2 i PC3 i ich ceny wynoszą w przybliżeniu 6037zł lub 6842zł.


To jednak nie koniec. To dopiero początek!

Następny jest pakiet MVP, który oferuje specjalną przestrzeń przed meczem i w przerwach. Oddzielne restauracje i miejsca z różnymi atrakcjami. Jak widać na poniższej mapie miejsca PC1 zaznaczone na czarno kosztować nas będą 8855zł za sztukę, ALE! Żeby Was ta mapa nie zwiodła, bo to wciąż nie są miejsca przy parkiecie.


Teraz jest już grubo!

Drugi rząd przy parkiecie – drugi! Nie pierwszy, a drugi! Nazywa się LEGEND. W jego skład wchodzi kolacja z zawodnikiem NBA dzień przed meczem (NBA napisałaby chyba gdyby chodziło o byłego gracza NBA, więc jesteśmy ciekawi jak oni to chcą rozegrać). W trakcie meczu dostęp do specjalnych restauracji i miejsc z atrakcjami jak w pakiecie MVP oraz na pewno miła pamiątka – zdjęcie na parkiecie zrobione przez profesjonalnego fotografa.

Cena takiego LEGEND wynosi uwaga! Ponad 20 tysięcy złotych – dokładnie 21 742zł.


Czas na najdroższy pakiet! Przy samym parkiecie.

Pakiet nazywa się HALL OF FAME. W ofercie jest kolacja z legendą NBA. W poprzednich takich kolacjach uczestniczyli między innymi: Kareem Abdul-Jabbar, Julius Erving czy Shawn Marion. Nie jest podane kto tym razem uda się do Paryża (taka kolacja odbyłaby się 24 stycznia, a więc pomiędzy meczami Pacers – Spurs). Oprócz tego oczywiście dostęp do „premium hospitality”, czyli tej przestrzeni w trakcie meczu, gdzie są restauracje i inne atrakcje oraz zdjęcie przy parkiecie.

Tutaj w końcu możemy powiedzieć o miejscach przy parkiecie.

Cena tego pakietu to ponad 30 tysięcy złotych za sztukę! Dokładnie 32 211,65zł

Wszystkie informacje na temat pakietów na specjalne wydarzenia NBA oraz na mecze w Paryżu znajdziecie na stronie: nbaexperiences.com

Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments