Philadelphia 76ers, która najpierw przedłużyła kontrakt z Thobiasem Harrisem oferując mu 190 milionów za 5 lat gry nie zwalnia tempa i składa kolejną maksymalną ofertę swojemu zawodnikowi. Tym razem chodzi o Bena Simmonsa.


Philadelphia 76ers złożyła Benowi Simmonsowi propozycję maksymalnego, pięcioletniego kontraktu wartego 170 milionów dolarów. Wybrany w 2016 roku pierwszy numer draftu wciąż ma ważny kontrakt z ekipą Sixers. Obecna umowa wygasa w przyszłym roku.

Zawodnik co prawda nie podjął decyzji, ale wydaje się, że takie pieniądze są wyjątkowo kuszące dla gracza, który mimo, że jest dość wszechstronnym graczem to jednak ma problemy z rzutem. W ciągu dwóch sezonów tylko siedemnaście razy rzucał za trzy i ani razu nie trafił.

Philadelphia jest aktualnie w trakcie przemeblowania. Z zespołu odszedł Jimmy Butler, a w jego miejsce pojawił się Josh Richardson. Dodatkowo do składu dołączył doświadczony i solidny podkoszowy, Al Horford. W składzie oprócz wcześniej wspomnianego Thobiasa Harrisa pozostał Joel Embiid.

Najważniejsze informacje z okienka transferowego NBA znajdziecie tutaj.

NBA: Kto jeszcze jest dostępny na rynku wolnych agentów?

Transfery NBA – NA ŻYWO! Dzień 4Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
2 lipca 2019 22:53

Przed nim kluczowy sezon.Jeżeli znacząco nie poprawi rzutu i nie pokaże tego w tym sezonie to zostanie przeciętniakiem.Na ten moment ścisła czołówka przecenionych zawodników ligi.

cormac
cormac
3 lipca 2019 10:52
Odpowiedz  Kuba

przeciętniak ze średnimi zbliżonymi do triple-double w wieku niespełna 23 lat, a to wszystko dlatego że nie rzuca za 3. Spoko 😉

Kuba
Kuba
3 lipca 2019 12:26
Odpowiedz  cormac

Nie.Dlatego że nie rzuca w ogóle.Nie stanowi żadnego zagrożenia w odległości większej niż 2,5 metra od obręczy i od dwóch lat można mieć w
pełni uprawnione wrażenie że w ogóle nad tym nie pracuje i nie robi żadnego postępu.

K-Pax
2 lipca 2019 23:27

Przepłacony.

Jj8
Jj8
3 lipca 2019 05:22

Coś dużo tych wysokich kontraktów w Phila

micsly
micsly
3 lipca 2019 07:18
Odpowiedz  Jj8

No właśnie. Jakim cudem oni mieszczą się salary cap

jumpman
3 lipca 2019 10:22

przy kontrakcie Lillarda każdy wydaje się jakiś niski ; )
a na poważnie, co dało przedłużenie teraz? oszczędność dla klubu zanim cap wzrośnie? bo miał jeszcze 8 mln za rok i opcja 10mln za dwa. czy baliby się, że odrzuci opcję i pójdzie gdzieś indziej…

LeBron Dżem
LeBron Dżem
3 lipca 2019 10:51

Dają Maksa Simonsowi i Harrisowi, wchodzą w jakiś koszmarny kontrakt Horforda. Nieźle się 76ers zapowiadali ale niestety R.I.P Process.