Lamar Odom jest zdrowy i pozostaje z dala od kłopotów. Teraz ma pomysł na biznes. Planuje zacząć sprzedawać marihuanę, rzecz jasna legalnie, bo w Kalifornii jest to możliwe.


Była gwiazda NBA chce wypuścić linię produktów związanych z konopią indyjską. Rich Soil Organics – tak ma się nazywać nowa inicjatywa Lamara Odoma, który wraca do pełni życia po niedawnych problemach z uzależnieniem. Te mogły zakończyć się dla Odoma tragicznie. Jeszcze niedawno były gracz Los Angeles Lakers był uzależniony od kokainy.

Podczas mojego odwyku, odkryłem środki, które mogą posłużyć na drodze do odzyskania zdrowia. Zdecydowałem się nawiązać współpracę z Camp Green – mówi Odom.To firma, która wspiera naturalną hodowlę, pozbawioną pestycydów, konopi indyjskiej – dodał w specjalnym oświadczeniu prasowym. – Wielu znajomych pytało mnie, z jakiej terapii korzystałem na drodze do odzyskania zdrowia. Tak powstała koncepcja na Rich Soil Organics.

To idealny czas, by zaproponować innym rozwiązania, które mogą im pomóc tak, jak pomogły mnie – mówi dalej Odom. Produkcja ruszy jeszcze w tym roku. To dobry znak odnośnie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego 38-latka, zwłaszcza po tym, co przeżył i w jakim znajdował się stanie.

Wyniki NBA: Powrót Cavs i porażka Wizards. Gortat z dziesięcioma punktami


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here