Taką informację podał na Twitterze Shams Charania z The Vertical. Oklahoma podjęła taki ruch w celu uzyskania zmiennika dla ich lidera, Russella Westbrooka. Cole miał status wolnego agenta po niezbyt udanej przygodzie w chińskiej lidze CBA.


Norris Cole w tym sezonie jeszcze nie zagrał w NBA. W ubiegłych rozgrywkach reprezentował New Orleans Pelicans i pod nieobecność Jrue Holidaya szło mu bardzo dobrze. W październiku poprzedniego roku trafił do drużyny Shandong Golden Stars rywalizującej w lidze CBA.

Cole jest z pewnością pamiętany ze swojej gry dla Miami Heat. Co prawda został wybrany jako 28 numer draftu w 2011 roku przez Chicago Bulls, jednakże jeszcze tej samej nocy trafił do ekipy ze stolicy Florydy. Zdobył 2 mistrzostwa pełniąc rolę dobrego zmiennika dla Mario Chalmersa. Obecnie 28 letni Norris ze swoim doświadczeniem bez wątpienia jest w stanie pomóc drużynie z Oklahoma City. Ta, po utracie Camerona Payne’a nie obfitowała w rozgrywających. OKC wykonało ciekawy i potrzebny ruch, gdyż Russell Westbrook w końcu otrzyma wsparcie z ławki, jakim niewątpliwie stanie się Cole.

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny pokłon dla Prestiego. Nie było 2 rozgrywajka bo poszedł do bulls w genialnej wymianie, pyk jest Norris Cole. Mistrz! Rośnie pretendent, mega głębia składu. Dzisiaj w nocy lawką coś koło 50 pkt dołożyła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj