NBA zawsze o tej porze roku stara się zaspokoić głód swoich fanów i przedstawić im materiał, którym mogą nacieszyć swoje oko. Kompilacja stu najlepszych zagrań to niespełna pół godziny koszykarskich doznań. Na samej górze zestawienia ligowa śmietanka – Kyrie Irving, Stephen Curry i LeBron James.


Trafiony rzut Kyriego Irvinga oraz blok LeBrona Jamesa będą jeszcze długo prześladowały Stephena Curry’ego. To dwa najbardziej transparentne momenty. Momenty, które odebrały Golden State Warriors szansę na obronę mistrzostwa. W poniższej setce jest cały sezon w jego najlepszej odsłonie. Gracze z ligowego topu, show-mani, zadaniowcy i ci dopiero przedstawiający swoje nazwisko szerokiej scenie. Idealne na leniwą niedzielę.

fot. Keith Allison, Creative Commons


3 KOMENTARZE

  1. najlepszą akcją sezonu jest nielegalny blok bronka (lewa ręka na obręczy nieważne że po bloku)…. litości…. jeśli już to rzut Irvinga który zadecydował o mistrzostwie

    • Tak…pewnie najlepiej byłoby gdyby na pierwszym miejscu był najzwyklejszy rzut za 3 Curry’ego taki jaki kilka ich było w zeszłym roku,w tym roku zresztą też.
      Z blokiem oczywiscie bzdura.

  2. smieszne jest polskie przereklamowane drewno. niby taka gwiazda która olewa repe a nawet w pierwszej 100 nie ma ha ha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here