NBA: Zobacz najgorsze decyzje sędziów z ostatnich lat!

0
1729

Mecze NBA to widowisko dla wszystkich fanów koszykówki na całym świecie. Bohaterowie w postaci największych gwiazd ligi dostarczają nam wszystkim niebywałych emocji, lecz nie zawsze to oni są w centrum uwagi. Mimo że sędziowanie w NBA stoi na najwyższym poziomie, to jednak każdemu zdarza się popełniać błędy. Zobaczcie największe błędy sędziów z ostatnich kilku lat.


Na przestrzeni lat i sezonów w lidze NBA mogliśmy zaobserwować wiele błędów popełnionych przez sędziów. Choć każdy ma prawo je popełniać, to w niektórych przypadkach, decyzje były wręcz kuriozalne. Niejednokrotnie w całym tym widowisku to właśnie sędziowie odgrywali pierwszoplanowe rolę.

Często dają się ponieść presji zgromadzonych w hali kibiców. Presję nakładają również sami zawodnicy, jak również trenerzy. Niewątpliwie praca sędziego jest narażona na nacisk z każdej strony i nie każdy sobie z tym radzi. Czasem jednak są to decyzje wynikające z błędnej oceny sytuacji. Nawet w NBA zdarzają się takie błędy.

Poniżej możecie zobaczyć niezrozumiałe decyzje arbitrów, które wielu kibicom zapadły w pamięć. Która z nich była najgorsza lub najbardziej was zdziwiła?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o