NBA: Marcin Gortat wróci jeszcze do NBA?

1
3328

Marcin Gortat może jeszcze trafić do NBA? Oczywiście nie w roli zawodnika, ale może w roli trenera? Pierwszym szkoleniowcem Brooklyn Nets został Steve Nash, czyli stary kolega Gortata z czasów gry w Phoenix Suns. Jak przyznał sam MG13 – Nashowi się nie odmawia. Zapraszamy na fragment rozmowy ze studia eWinner, w którym zasiedli jeszcze Kamil Chanas i Michał Pacuda.

RANKING LISTOPADOWY – PULA 15 000 PLN – to nowa zabawa w eWinner, która pozwala graczom na walkę o bonusy do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Ranking listopadowy trwa w okresie od 3 listopada 2020r, godziny 00:00 do 29 listopada 2020 roku, godziny 23:59.

Wystarczy być aktywnym w listopadzie i obstawiać kupony w eWinner. Każdy postawiony kupon to szansa na punkty w rankingu. Nagrody otrzyma 20 najlepszych graczy Zwycięzca klasyfikacji odbierze aż 3000 złotych! Nagroda będzie dodana do konta gracza w formie bonusu, który wystarczy obrócić zaledwie raz!

Założyć konto możecie klikając w ten link.

Mechanika przeliczania punktów będzie taka jak przedstawiono poniżej. Wliczają się zarówno zakłady wirtualne, jak i normalne zakłady. Liczba zdobytych punktów uzyskiwana jest według poniższego przelicznika:
1 PLN stawki = 1 punkt. W przypadku, gdy stawka kuponu będzie niepełna (np. 132.89 PLN) zostanie ona zaokrąglona w dół do pełnej złotówki (132 PLN).

a. Stawka postawiona tylko na zakłady przedmeczowe będzie liczona z mnożnikiem x 1.0 (100 zł = 100 punktów)

b. Stawka postawiona tylko na zakłady na żywo będzie liczona z mnożnikiem x 1.5 (100 zł x 1.5 = 150 punktów)

c. Stawka postawiona tylko na zakłady wirtualne będzie liczona z mnożnikiem x 2.0 (100 zł x 2.0 = 200 punktów)

Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł. Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

• Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Więcej informacji na stronie eWinner>>

1 KOMENTARZ

  1. Ach te jego Hollywoodzkie spojrzenia 😉 Nash kiedyś w wywiadzie ocenił jego zdolności aktorskie, podobne do tych koszykarskich 😉😉😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj