Kultowe logo pojawi się na strojach ,,Statement Edition” u każdej z 30 ekip już od przyszłego sezonu. Będzie ono widoczne na prawym ramieniu koszulki podczas sezonu 2020/2021.


Michael Jordan pozostawi swój ślad w każdym zespole w przyszłym sezonie NBA. Jego kultowe logo Jordan Brand Jumpman pojawi się na wszystkich strojach NBA Statement Edition, gdy rozpocznie się sezon 2020-2021, ogłosił we wtorek Nike. Logo Jumpmana będzie znajdować się na prawym ramieniu koszulki i lewej nogawce szortów.

Atlanta Hawks opublikowała na swoich platformach społecznościowych krótki film o tym, jak słynne logo spod znaku Jordan Brand będzie wyglądać na nowych strojach.

W ciągu ostatnich kilku lat marka Jordan Brand bardziej zaangażowała się w inne koszykarskie produkty spod znaku NBA. Od 2017 roku zespół Charlotte Hornets jest wyposażana przez Jordan Brand, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Michael Jordan jest właścicielem zespołu od 2010 roku. Marka produkowała również koszulki NBA All-Star Game przez trzy kolejne lata, w tym podczas Meczu Gwiazd w 2019, który miał miejsce w Charlotte.

Nowe koszulki NBA Statement Edition będzie można kupić już w październiku 2020 roku.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments