W trakcie sezonu 2021/22 NBA będzie świętowała swoją diamentową rocznicę. Z tej okazji liga postanowiła przygotować alternatywny logotyp, którym od czasu do czasu będzie się posługiwać. Nie wszystkim jednak propozycja przypadła do gustu. 

Logo jest wzorowane na diamencie, w którym znalazła się znana nam sylwetka Jerry’ego Westa oraz wiele mówiące “75”. W zasadzie niewiele więcej możemy o tym logo powiedzieć. Jak informuje oficjalny twitter NBA – logo pojawi się na parkietach wszystkich drużyn, a także na specjalnej serii produktów. Będzie także wykorzystywane w mediach społecznościowych oraz przez nadawców telewizyjnych. 

Wszystko zatem wskazuje na to, że sporo się go w kolejnym sezonie naoglądamy i nie wszystkim się to podoba. Nie ma zatem mowy o tym, by liga całkowicie zmieniała logotyp z okazji rocznicy. Postanowiła dołożyć alternatywny, by stworzyć w ten sposób okazję do zarobku, bowiem rzeczy z “diamentowym logo” mogą być unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Kibice rzucili się na twittera, by odnieść się do propozycji ligi. 

2 KOMENTARZE

  1. Rety, jak zwykle ręce opadają. Autorze, sformułowań i słów należy używać zgodnie z ich logicznym znaczeniem.
    Retoryczne pytanie: jakie są pozostałe znaczenia tej „wiele mówiącej” liczby 75? Czy może jest tylko jedno, dość oczywiste?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj