W tym roku “All-Star Weekend” został zamknięty w jeden dzień. Najlepsi koszykarze ligi spotkają się 7 marca w Atlancie. Tej okazji nie będą mieli pierwszoroczniacy i drugoroczniacy, którzy zazwyczaj otwierali zabawę meczem wschodzących gwiazd. 

Liga zdecydowała, że mecz “Rising Stars” się w tym roku nie odbędzie. Jednak pomimo tego, postanowiła wybrać składy, by symbolicznie wyróżnić tych, którzy w gronie pierwszoroczniaków i drugoroczniaków radzą sobie zdecydowanie najlepiej. Gdyby spotkanie miało się ostatecznie odbyć, to tak wyglądałby skład złożony z Amerykanów i skład złożony z graczy “Reszty Świata”. 

W tej grupie jest ośmiu debiutantów i jedenastu drugoroczniaków. Załapał się także Michael Porter Jr, który rozgrywa co prawda swój trzeci sezon w NBA, ale pierwszy opuścił w całości. Czy kogoś Wam tutaj brakuje, a może ktoś na miejsce w tym zestawieniu nie zasłużył? No i najważniejsze pytanie – która ekipa wygrałaby ten mecz? 

2 KOMENTARZE

 1. Pomimo umiejętności po stronie World to myślę że USA rozniosłoby ich ponieważ talent USA jest 2 lub 3 krotnie większy, mają kilku zawodników z czołówki oraz utalentowanych średniaków. Myślę że widowisko byłoby przednie lecz jednostronne.
  Pozdrawiam Cały Probasket!

 2. Moje składy na dawny mecz widmo, czyli mecz gwiazd 1999:

  East

  Wyjściowa piątka:
  Iverson
  Grant Hill
  Mourning
  Tim Hardaway
  Reggie Miller

  Rezerwa:
  Carter
  Marbury
  Kemp
  Mutombo
  Strickland
  Van Horn
  Ray Allen

  West
  Wyjściowa piątka:
  Kobe
  Shaq
  Duncan
  Karl Malone
  Kidd

  Rezerwa:
  David Robinson
  Stockton
  Webber
  Payton
  Garnett
  Olajuwon
  Antonio McDyess

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here