LiAngelo Ball zadeklarował swoją kandydaturę do przyszłorocznego Draftu. Jak donoszą ludzie związani z ligą, 19-latek już wypełnił wstępne papiery potrzebne do zgłoszenia. 


Po tym jak średni z braci Ballów opuścił UCLA, wraz z najmłodszym – LiAngelo – przeniósł się na Litwę, aby tam w barwach Vytautasu dalej się szkolić. Jeszcze przed zrezygnowaniem z dalszej nauki, uniwersytet zawiesił LiAngelo w związku ze sławną aferą kradzieży z jednego ze sklepów w Chinach.

Miesiące spędzone na Litwie były dla nastolatka bardzo udane. Rzuca on średnio 15.7 punktów na 45% skuteczności zza łuku. 19-latek ma w planach uczestnictwo w licznych obozach, celem zrobienia wrażenia na scoutach. W 2017 roku LiAngelo był sklasyfikowany na zaledwie 226 miejscu wśród zawodników, którzy mogą potencjalnie dołączyć do ligi.

LiAngelo z pewnością bardzo chce pójść w ślady swojego brata – Lonzo – który jest podstawowym rozgrywającym Los Angeles Lakers. Jeszcze w grudniu, sam Adrian Wojnarowski napisał na Twitterze, że Ball nie ma najmniejszych szans na angaż w NBA w 2018 roku.

NBA: Durant twierdzi, że Warriors nie muszą się o nic martwić

[social title=”Obserwuj autora” subtitle=”” link=”https://twitter.com/DominikKoldziej” icon=”fa-twitter”]

[social title=”Obserwuj PROBASKET” subtitle=”” link=”https://twitter.com/probasketpl” icon=”fa-twitter”]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here