James Worthy skrytykował fatalny występ Lakers w meczu z Thunder. Występ aktualnych gwiazd LA był w ocenie legendarnego gracza LA „najgorszą porażkę, jaką kiedykolwiek widziałem”. Surowa ocena członka Koszykarskiej Galerii Sław wydaje się jak najbardziej na miejscu.

Worthy o grze podopiecznych Franka Vogela nie był w stanie powiedzieć nic dobrego. Zespołowi na miarę Lakers nie przystoi przegrywać pojedynków z najniżej notowanymi drużynami w lidze, a taką właśnie jest Oklahoma. Dodatkowy niepokój budzą również styl i okoliczności, w jakich Jeziorowcy przegrali. Lakers roztrwonili aż 26-punktowe prowadzenie.

„Widziałem wiele meczów Lakers i dlatego uważam, że dzisiejsza porażki była chyba najgorszą, jaką kiedykolwiek widziałem” – powiedział Worthy na antenie Sportsnet Live.

Ostatecznie, mimo prowadzenia 26-punktami, Lakers dali sobie odebrać zwycięstwo. Młoda i niedoświadczona ekipa OKC pokazała pazur i z wielką determinacją odrobiła stratę. Takiego comebacku nie spodziewał się jednak chyba nikt.

Będący na antenie James Worthy nie zamierzał gryźć się w język. Karygodny występ Lakersów wymagał takiego podsumowania.

„Musisz dokończyć swoją pracę, niezależnie od tego, z kim grasz” – kontynuował Worthy. „Nie można lekceważyć najgorszego zespołu w lidze. Drużyna powinna utrzymać przewagę i przy okazji wysłać sygnał rywalom, że nie mają szans”.

„…wiem, że to dopiero początek sezonu, ale taki mecz nie powinien był się przydarzyć. Powinni byli wygrać, a brak szacunku, jaki okazali Oklahomie, to przejaw braku profesjonalizmu i stylu, jaki zawsze cechował drużynę Lakers”.

Koszmarna porażka LAL obciąża wszystkich zawodników. Dziesięć strat Russella Westbrooka nie jest wyłączną przyczyną niepowodzenia. Udział w katastrofie mieli wszyscy, również Ci gracze, którzy w decydujących momentach nie trafiali swoich otwartych rzutów Malik Monk i Carmelo Anthony.

Legendarny gracz Jeziorowców ma 100-procent racji. Porażki odniesione w takim stylu jak ta nie powinny się Lakersom przydarzać, a brak w składzie LeBrona Jamesa nie powinien być żadnym usprawiedliwieniem.

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli wygrasz z lub bez księżniczki Lebronki to i tak w ostatecznym rozrachunku famfary i cały splendor zwycięstw spłynie na księżniczkę. Po co w takim razie ta zgraja weteranów , wokół których już żadna z ekip nic perspektywicznego by nie zbudowała , ma się wysilać ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj