Trade deadline już za nami, jednak nadal dowiadujemy się wielu rzeczy, które działy się w ostatnich dniach i godzinach okresu transferowego. Tym razem na jaw wyszły informacje dotyczące Los Angeles Lakers.


LeBron James jest liderem Los Angeles Lakers. Jak wiele osób wie, ma on w organizacji do powiedzenia coś więcej niż inni gracze. W przeszłości organizacja już wykonywała ruchy kontraktowe i transferowe pod naciskiem zawodnika. Przed zamknięciem tegorocznego okienka transferowego James podobno także miał swoich faworytów do pozyskania przez Jeziorowców. Ostatecznie gracze ci nie trafili jednak do organizacji z Miasta Aniołów.

Według informacji podanych przez portal The Athletic LeBron James wspierał próby transferów dwóch graczy, którzy podobnie jak on należą do agencji Klutch Sports.

Jak wynika ze źródeł, do których udało nam się dotrzeć, James wspierał Lakers w próbach transferowania po Dejounte Murraya lub Zacha LaVine’a. Obaj ci gracze podobnie jak LeBron są klientami Klutch Sports – czytamy w artykule The Athletic.

Tym razem transfery te się nie wydarzyły, ale nie można wykluczyć, że któryś z tej dwójki zawodników w najbliższe lato zasili jednak szeregi Los Angeles Lakers. Z informacji, które obecnie docierają, Jeziorowcy mają inne priorytety transferowe, ale w momencie, gdyby te próby skończyły się fiaskiem, można śmiało stwierdzić, że wtedy swój wzrok Lakers ponownie skierują na wyżej wymienioną dwójkę.

Los Angeles Lakers cały czas z tyłu głowy muszą jednak mieć historię z pozyskaniem w 2022 roku Rusella Westbrooka, który trafił do Jeziorowców pod naciskiem LeBrona Jamesa. Jego przygoda w L.A. skończyła się dużym rozczarowaniem i do dziś w mediach możemy czytać o żalu ze strony zawodnika względem organizacji.


Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  6 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments