Mecz gwiazd co roku budzi sensację, a głosowanie przyciąga uwagę wszystkich miłośników koszykówki. Także zawodnicy ligi mogą oddawać swoje głosy na kolegów z branży, a jak zagłosował Król James? 

LeBron zrobił to w niedzielę, głosując na swoich trzech najbliższych przyjaciół w lidze – Chrisa Paula , Dwyane’a  Wade’a  i Carmelo Anthony’ego. Dwóch z nich w 2015 r. brało z nim udział w morskiej „bananowej przygodzie”.

Przypomnijmy o co dokładnie chodzi z bananową łodzią. LeBron wraz z Chrisem Paulem, Dwaynem Wadem i jego żoną wybrali się na rejs po Bahamach na ogromnym dmuchanym bananie. Jak ustalono potem grupa spędziła razem 3 dni imprezując i wypoczywając na jachcie.

W tym sezonie schemat głosowania będzie się nieco inny niż w poprzednich latach. Wszyscy aktywni zawodnicy i wybrane media mają prawo oddać głos – każdemu przysługuje regulaminowo tylko jeden. Wszystkie zgromadzone w ten sposób głosy będą odpowiadać za 50% całości. Jednak pomimo tego na twitterze wolni gracze mogą ćwierkać nieograniczoną ilość razy.

źródło: thescore.com

NBA: Powrót do gry Isaiaha Austina
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj