NBA: Lakers w szoku! Co za dobitka Alexa Caruso!

6
13140

To bardzo rzadka sytuacja! Jak można nie zastawić rywala przy rzutach wolnych!? Alex Caruso pokazał, że jest w znakomitej formie fizycznej. Zobaczcie jaką popisał się dobitką!

W połowie czwartej kwarty Anthony Davis stanął na linii rzutów wolnych. Nie trafił, ale na posterunku był Alex Caruso! Popisał się efektowną dobitką. Nie byłoby to możliwe, gdyby obrońca zastawił Caruso, no ale skoro ten nawalił, to gracz Lakers to wykorzystał!

Lakers wygrali z Grizzlies 117:105. LeBron James zakończył mecz z dorobkiem 32 punktów i 7 asyst, a Davis dołożył znakomitą linijkę 28 oczek, 13 zbiórek, 4 asyst i 7 bloków.

Wyniki NBA: 37 punktów Siakama, 33 Doncicia i 32 LeBrona. Blazers bez Lillarda

• Poprzedni artykułNBA: Lakers zwolnią Cousinsa żeby podpisać Morrisa
    Następny artykułNBA: W ten weekend mecze Lakers i Clippers NA ŻYWO bez zarywania nocy!
    Założył PROBASKET w 2001 roku. Pisał o koszykówce w Dzienniku Metro i Onet.pl. Od 12 roku życia trenował kosza. Studiował w USA, gdzie grał z drużyną Junior College'u w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do Polski przez cztery lata był trenerem na poziomie kadetów i juniorów. Skomentował ponad 100 meczów NBA i WNBA w Orange sport i Canal+ Sport oraz Igrzyska Olimpijskie w nSport HD. W latach 2013-2016 pełnił rolę rzecznika prasowego reprezentacji Polski koszykarzy. Był z kadrą na dwóch EuroBasketach - współtworzył projekt Kosz Kadra. Przez sześć lat w Polskiej Lidze Koszykówki wdrażał strategię komunikacji (WWW, video i Social Media). Jest specjalistą w dziedzinie Public Relations oraz Marketingu w sporcie. Obecnie prowadzi polskie biuro prasowe Jeremiego Sochana oraz odpowiada za kwestie marketingowe Sochana na Polskę.