NBA: Krótka radość LaVara Balla. LiAngelo jednak nie zagra w Pistons?

0
3588

Niespełna dwa tygodnie trwała przygoda LiAngelo Balla z ekipą Detroit Pistons. Tłoki z trzecim bratem Ball postanowili się właśnie pożegnać. Z wszystkich braci Ball na parkietach NBA pozostaną zatem tylko Lonzo i LaMelo.


Według Jamesa Edwarda III z The Athletic Pistons oprócz Gelo zrezygnowali również z Anthony’ego Lamba i Louisa Kinga.

To jednak nie koniec przygody zawodnika ze środowiskiem Detroit. Zawarta przed dwoma tygodniami umowa zagwarantowała mu grę w Grand Rapids Drive – filii Pistons w G-League.

Podczas obozu treningowego Pistons Ball zbierał pochwały od głównego trenera Tłoków. Dwane Casey nazwał go nawet „doskonałym graczem i świetnym chłopakiem”. Szybka rezygnacja z jego usług jest zatem sporym zaskoczeniem.

W zeszłym sezonie LiAngelo Ball związał się z ekipą Oklahoma City Blue, filialną drużyną Thunder. Zagrał w niej zaledwie jeden mecz, gdyż sezon G-League przerwała pandemia Covid-19.

Nie spełni się zatem marzenie LaVara Balla o grze wszystkich synów w NBA. Przygoda Gelo z drużyną NBA okazała się niestety krótka i ograniczyła się do zaledwie treningów podczas obozu przygotowawczego.

Wygląda na to, że LiAngelo będzie musiał wrócić do intensywnej pracy, jeśli nadal marzy o dołączeniu do swoich braci w lidze NBA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here