Ostatnie badania pokazują, że NBA to obecnie najlepszy sportowy produkt na świecie! Efekt wytężonej pracy Adama Silvera oraz wszystkich zaangażowanych w rozwój, jaki nastąpił w przekroju ostatnich kilku lat. Indeks POWA stawia NBA na pierwszym miejscu.


NBA to w tym momencie najmocniejszy sportowy brand na świecie. To efekt m.in. 24-miliardowej umowy podpisanej przez ligę z telewizjami. NBA wyprzedziła NFL, Formułę 1 oraz Premier League. Indeks POWA przedstawia 20 najlepszych marek na świecie pod kątem wartości sponsorskich. Badanie jest oparte o wiele czynników social-media, wyszukiwania on-line i wszelkich internetowych aktywności.

Po odejściu Cristiano Ronaldo ze szczytu spadła LaLiga. Choć NBA jest na pierwszym miejscu w kategorii „GLOBAL”, to w TOP20 nie ma żadnej z drużyn ligi. Są za to New England Patriots (NFL). Tak czy inaczej komisarz Adam Silver może być zadowolony, bo wyniki świadczą o tym, że jego praca zmierza w dobrym kierunku i przynosi wymierne efekty. NBA rokrocznie bije rekordy i staje się wzorem do naśladowania.

Wyniki NBA: 36 oczek Davisa, Jazz rozbili KingsSubscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cormac
cormac
12 października 2018 11:44

nie napisaliście co o tym sądzi Lebron…

SceptoFan
12 października 2018 16:23
Odpowiedz  cormac

Dobre!
😀

Ktoś się pewnie zapomniał.

Olo
Olo
12 października 2018 21:51
Odpowiedz  cormac

LeBron jest w tym rankingu na 21 miejscu.

kierko
kierko
12 października 2018 19:49

Ciekawe na którym miejscu jest nasza Ekstraklasa?