Konkurs wsadów podczas Meczu Gwiazd jest chyba wyczekiwany przez każdego fana NBA. W tym roku Piotr Grabowski postanowił wybrać się do Kacpy, by skomentować i ocenić ten konkurs. Niestety poziom nie był powalający w stosunku do poprzednich lat – mogliśmy zadowolić się tylko pierwszymi kreatywnymi wsadami. Warto zwrócić uwagę na formułę konkursu, w tym roku konkurs odbył się w przerwie meczu i był stosunkowo krótki (mogliśmy zobaczyć tylko 8 wsadów podczas całego konkursu ). W filmie poniżej obszerny materiał.

Piotrek Grabowski to profesjonalny dunker, od 2015 roku zajmuje się  wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

“Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

“Wiele osób może się zapytać o co chodzi z tymi wsadami? Dunking to już osobna dyscyplina, w której skupiamy się już tylko na wsadach do kosza. Z roku na rok ta dyscyplina prężnie się rozwija i staje się coraz bardziej popularna. Coraz częściej jesteśmy zapraszani na róznego rodzaju konkursy oraz pokazy na całym świecie – Piotr “Grabo” Grabowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments