Kristaps Porzingis po jednej z akcji w meczu z Milwaukee Bucks doznał kontuzji kolana. Lekarze potwierdzili zerwane więzadło krzyżowe przednie (ACL) i już planują dla Łotysza operację. To oznacza dla niego koniec sezonu. 


Zawodnik po jednej z akcji w drugiej kwarcie po wykonaniu wsadu wylądował lewą nogą na stopie Giannisa Antentokounmpo. Porzingis od razu złapał się za lewe kolano i ewidentnie odczuwał ogromny ból. Nie był w stanie sam opuścić boiska. Sztab medyczny po wykonaniu prześwietlenia potwierdził zerwanie przedniego więzadła. Porzingis może odpoczywać nawet do końca bieżącego roku, a to oznacza stratę dużej części kolejnych rozgrywek.

W ostatnich dniach NBA zebrała żniwo, bo Porzingis to po Cousinsie i Robersonie kolejny zawodnik z kontuzją kończącą sezon.
[ot-video][/ot-video]

Wyniki NBA: Warriors potrzebują przerwy, blamaż Celtics, 15 tys. Hardena

9 KOMENTARZE

  • ?
   w sensie potencjalych transferów?
   szkoda młody zawodnik a już ostra kontuzja, choć np. Zach Lavine fajnie wraca

 1. Stalo sie to co musialo sie stac. Porzingis jest naprawdę dobry, ma cechy lidera, swietny rzut, dobrze sie rusza, ale nijak mu do Greka Gianisa. Ten ma budowę Lebrona i najprawdopodobniej będą go omijac kontuzje i osiagnie ogromny sukces

 2. To było wiadome, że w końcu go połamią, no i jest. Od zawsze mówiłem że nie można wokół niego budować ekipy. Zdrówka.

 3. Szkoda liczyłem że po zmianach w NY sprawy nabiorą bardziej korzystniejszego kolorytu a tu niestety wszystko po staremu. Tu nawet nikt nie przyjdzie z topowych graczy bo nie ma z kim grać. Smutne bo to przecież NY i MSG.

  • NY i MSG i 17 lat bez sukcesów … to jest wręcz nieprawdopodobnie smutne. Klątwa indian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here