NBA: Kibic Lakers trafił z połowy boiska i wygrał 100 tysięcy dolarów!

7
5041

W przerwie między kwartami meczu Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans jeden z kibiców stanął przed szansą wygrania 100 tysięcy dolarów. Musiał tylko (i aż) trafić z połowy boiska. Miał tylko jeden rzut. Jedną szansę. Wykorzystał ją!


Niektóre kluby NBA mają rzut za 10 czy 25 tysięcy dolarów, albo samochód od sponsora konkursu. W Los Angeles stawka jest ogromna, bo aż 100 tysięcy dolarów, czyli około 380 tysięcy złotych!

W październiku jeden z kibiców Legii Warszawa też trafił z połowy boiska. Wygrał 2000zł 🙂

Warto jednak podkreślić, że za trafienie z połowy boiska podczas meczów Polskiego Cukru Toruń można wygrać 50 tysięcy złotych. Nikomu się to jeszcze nie udało.

7 KOMENTARZE

    • Jak wygrał 100K$ to biedny nie jest.Ja bym zrobił z pieniędzy pożytek bo jeśli typ chce Ferrari to kasy już nie ma a co dopiero eksploatacja i jej koszty no i najważniejsze:benzyna.Te dwa czynniki zjedzą chłopa i zmuszą do sprzedaży auta zanim zdąży się nim nacieszyć.

    • Brewin też to zauważyłem 🙂 to nie jest biedak. Po prostu ma dobrą furkę a kupi se lepszą. Na utrzymanie ogarnie lużno, to jest USA. Kolega The T strzelił wywód taki lekko na zasadzie oportunisty polskiego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here