Kemba Walker męczy się z kontuzją kolana od kilku dobrych miesięcy. O jego stanie zdrowia mówi większość fanów Celtów, ale i nie tylko. Teraz sam zawodnik wypowiedział się na temat tego, jak się teraz czuje.


Już kilka dni temu pisaliśmy, co to oznacza dla zawodnika oraz całej drużyny, gdy nie będzie mógł im pomóc w Orlando. Możecie o tym przeczytać tutaj.

Podczas telekonferencji z mediami Kemba opowiedział, jak to teraz wygląda oraz czy będzie gotowy, by pomóc swoim kolegom w ,,bańce”.

Czuję się już lepiej. Wiem, że jestem w stanie się wyleczyć, lecz muszę być ostrożny. Nie chcę zaliczyć falstartu, więc nie mogę się spieszyć, ale na pewno chcę wrócić na czas – stwierdził Kemba Walker.

Jego problemy zdrowotne zaczęły się w styczniu. Musiał opuścić 10 meczów przed zawieszeniem sezonu w połowie marca. Wraz z powrotem Celtics do treningów, powróciły problemy zdrowotne Kemby.

Cała sytuacja nie jest dla mnie normalna, kiedy co chwile odczuwam jakieś bóle. Przede wszystkim chcę być fair w stosunku do mich kolegów z drużyny oraz względem całej organizacji. Chcę być gotowy, jak przyjdzie mi grać w sezonie regularnym, a potem w play-offach – podsumował Walker.

Mimo że nie mamy konkretnej odpowiedzi, czy Kemba będzie w stanie pomóc swojej drużynie, to po jego słowach fani Celtów mogą nieco odetchnąć z ulgą.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj