NBA: Kawhi nowym królem Los Angeles i Terminatorem!

3
3906

NBA i jej partnerzy jak zwykle wiedzą co robią. Reklamówka ESPN z udziałem Kawhi Leonarda i Arnolda Schwarzeneggera nawiązuje do filmu Terminator, którego główny bohater spotyka lidera Clippers i wita go w Los Angeles. 


Kawhi Leonard jest nowym Terminatorem. Wcześniej z uwagi na żelazne zdrowie był nim LeBron James. Teraz jednak to Kawhi został tak nazwany. Nie tylko dlatego, że jest wybitnym zawodnikiem i pokazał to ponownie we wtorkowym pojedynku z Lakers, ale także ze względu na swoje zachowanie na parkiecie i poza nim.

Leonard często nie okazuje emocji. Rzadko się uśmiecha i jest małomówny. Oczywiście jak już coś powie, najlepiej żart, to wszyscy się śmieją, ale ma w sobie coś z robota i stąd nawiązanie do Terminatora.

Drugie video jakie trzeba obejrzeć to nawiązanie do czołówki z serialu „The Fresh Prince Of Bel Air„. Główny bohater grany przez Willa Smitha przyleciał do Los Angeles i … świetnie się bawił.

Bajer w Bel Air„, bo tak nazywał się ten serial w latach 90-tych jest teraz na Netflixie, więc jeśli ktoś nie oglądał, to polecam. Był zabawny, ale ponad 20 lat temu. Teraz nie wiem czy wciąż taki jest. W każdym razie zarówno reklamówka „Terminator”, jak i nawiązanie do serialu z Willem Smithem mają pokazać, że Kawhi Leonard przybył do Los Angeles, aby zdobyć miasto i zostać jego nowym królem.

Tutaj jest oryginalna wersja czołówki serialu „The Fresh Prince Of Bel Air”:

Wyniki NBA: Dogrywka w Toronto, 30 punktów Leonarda. Zaczynamy!


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marley
Marley
23 października 2019 22:15

Zawsze mnie śmieszą takie reklamy.Jak nie Partyka zakończył karierę skacząc przez jogurty ,to Małysz latał na zupkami i w playu,poprzez Sokoła z ZIP w Samsungu dodać Najmana vs Bonusa.Arnold wyszedł bardzo dobrze,ale to aktor ale reszta porażka .Nawet Linda Hamilton słabiutki poziom.Ale w USA takie pierdoły w modzie.

RamOL
RamOL
24 października 2019 10:56

no więc się udało ! zesparować kogoś ^^. Kawhi ze wględu na nazwisko (no offence, jestem lifestylowe’ym żółwiem czy ninja nie mnie oceniać:d) A Arni co by go nie ominął (mój post bodajże na One.pl <- ręki uciąć nie dam o.O) chociaż ma godnego partnera do zabaw i hope 66. Weeeeeesołe jest życie taruszka… remember?

JR SMITH
JR SMITH
25 października 2019 09:50
Odpowiedz  RamOL

Daj numer do dilera