Gwiazda Toronto Raptors nie dogadała się z Jordan Brand odnośnie przedłużenia kontraktu. Ostatnie informacje wskazują na to, że Kawhi Leonard po ligowych parkietach będzie biegał w butach… New Balance. To interesujące i zaskakujące połączenie, choć jeszcze niepotwierdzone. 


Informacje o nowym partnerstwie Kawhiego Leonarda New Balance przedstawił Chris Haynes z Yahoo. Według jego źródeł, zawodnik Toronto Raptors porozumiał się w sprawie kilkuletniego kontraktu. 27-latek ma być twarzą marki, która chce ponownie spróbować swoich sił w koszykówce NBA. Leonard wcześniej w tym roku zrezygnował ze współpracy Jordan Brand, które proponowało mu przedłużenie umowy.

Na razie ani ja, ani New Balance niczego nie ogłosiliśmy – mówił Leonard w trakcie ostatniego treningu. New Balance zrobił wokół siebie szum, gdy zaprosił Dariusa Bazleya na staż. Blazey zrezygnował z gry na uczelni na rzecz pracy i ma zamiar zgłosić się do draftu 2019. Kawhi ma otrzymać znacznie więcej niż 5 milionów dolarów rocznie. Dokładna kwota nie jest w tym momencie znana.

Propozycja z Jordan Brand opiewała na 22 miliony dolarów za 4 lata. Nie wiadomo także, czy Kawhi w New Balance otrzyma but sygnowany własnym imieniem. Marka zdecydowała się zainwestować w Leonarda, mimo iż ten medialnie ma bardzo niską wartość, ponieważ nie posiada rozwiniętych mediów społecznościowych i zwyczajnie nie jest typem gracza, który chwali się tym, w czym gra.

Leonard ma jednak otrzymać zupełnie nowy model New Balance’ów, gdy strony oficjalnie potwierdzą współpracę.

NBA: Spore problemy zdrowotne Gasola
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NBA
NBA
29 listopada 2018 16:38

Ponoć Gortat ma podpisać umowę z nowo rozwijającą się firmą cebulaczki brand.Ma też mieć własny model.

obiektyw
obiektyw
30 listopada 2018 12:30
Odpowiedz  NBA

Jeśli pomagają mu Ci sami menadżerzy którzy załatwili mu kontrakt w NBA to szukuje się kolejny sukces MDG

suntzu
suntzu
30 listopada 2018 21:57
Odpowiedz  NBA

dramatyczna składnia a poziom ameby

Lisek
Lisek
29 listopada 2018 16:52

Wynajmie sobie kogoś kto będzie my prowadził Instagrama ,reddita,twittera i konto na facebook i naszej klasie . Będzie miał 3 konta i bedzie sobie zadawał elokwentne pytania i udzielał równie ciekawych odpowiedzi.

SceptoFan
29 listopada 2018 19:33
Odpowiedz  Lisek

Plan jest dobry, trzeba napisać do Kawy