NBA: Jubileuszowe stroje Hornets

11
543

Charotte Hornets będą świętować trzydziestolecie istnienia. Z tej okazji przygotowali na najbliższe rozgrywki szczególne stroje.


Stroje mają nawiązywać do klasycznych strojów Szerszeni. Trykoty związane są z sezonem 1988/89. Koszulki ujrzały światło dzienne za pomocą filmiku zamieszczonego w mediach społecznościowych. Uniformy wyłaniają się z ekranu starego telewizora, na którym przewijają się również ważne momenty z historii klubu.

Komplety podobne są do tych klasycznych z poprzedniego roku. Z tym, że zmieniona jest nieco ich kolorystyka:

Nie wiadomo jeszcze, czy nowe uniformy zastąpią poprzednie klasyki. Stare mogą również pozostać w użyciu. Tutaj cały film z prezentacji strojów:

Zawodnicy NBA zjechali do Las Vegas na zgrupowanie reprezentacji USA

11 KOMENTARZE

 1. To stare logo jest świetne. Pamietam, że dostałem czapkę z tym szerszeniem jak byłem dzieciakiem, w związku z czym gdy troszkę dorosłem i zacząłem się interesować NBA, to kibicowałem Hornets. Życzę im jak najlepiej. Michaelowi też, bo póki co gość walczy o miano najgorszego GM ostatnich lat.

  • Tak samo dostałem czapek z daszkiem Charlotte z tym szerzeniem mega logo, Wy też liczyliscie paski na daszku że niby parzyste do że stanów a nieparzyste podoba?? I zobaczyłem później Jamala Machburna w wizji sport jako lidera Szerszej no i się zakochałem w tym klubie jako dzieciak, codziennie basket i później podjarka szerszeniami z Eddie Johnem i Dawidem wesleyem i dereckiem Colemanem. GIMBY NIE ZNAJA. Pozdro dla kumatych

  • Jordan jest właścicielem nie GM, a to że o większości umów sam decyduje to inna kwestia.

 2. Super wspomnienia… na początku lat 90, każdy kto miał czapeczkę lub bluzę z tym szerszeniem to był ktoś. Mam nadzieje, że wypuszczą teraz sandały z koziej pały z tym wzorem. Kupię i znoszę w jeden sezon.

 3. 30 lecie istnienia?
  Drużyna z Charlotte poszła sobie do Nowego Orleanu, do Charlotte przyszła drużyna Bobcats i po zmianie nazwy Hornets na Pelicans, Bobcats zmienili nazwę na Hornets.

  Jak tu mówić można o 30leciu?

  • liczą jako kontynuację klubu Hornets a nie lokalizacji w mieście
   in 1985, the NBA was planning to expand by three teams by the 1988–1989 season, later modified to include a total of four expansion teams. George Shinn, an entrepreneur from Kannapolis, North Carolina, wanted to bring an NBA team to the Charlotte area, and he assembled a group of prominent local businessmen to head the prospective franchise. The Charlotte area had long been a hotbed for college basketball. Charlotte was also one of the fastest-growing cities in the United States, and was previously one of the three in-state regional homes to the American Basketball Association’s Carolina Cougars from 1969 to 1974.

 4. Z okazji 30 lecia powinni w końcu zastrzec numery #1 #2 #30 #33. Jordan tego nie zrobi ze względu na własne ego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here