MVP poprzedniego sezonu regularnego jest na dużej fali! Jordan Brand zdecydował się podpisać z Russellem Westbrookiem 10-letni kontrakt i jest to najwyższa umowa w historii marki. Podczas minionych pięciu lat z Jordan Brand, gwiazda Oklahomy City Thunder stała się twarzą producenta i za to gracz został odpowiednio wynagrodzony.


W 2013 Russell Westbrook podpisał z Jordan Brand 5-letni kontrakt. Umowa wygasa dopiero za rok, ale agent zawodnika oraz przedstawiciele Jordan Brand, postanowili przyspieszyć rozmowy i przedłużyć kontrakt już teraz.

Na początku swojej kariery, Westbrook był powiązany z Nike, ale przesunięto go do reprezentowana Jordan Brand, by stworzyć duet z nim i Kevinem Durantem, który ciągle pozostaje związany z Nike. Wiele się w międzyczasie zmieniło. Westbrookowi nadal dobrze z Jordan Brand, więc przygoda trwa.

Przedłużenie oznacza, że umowa Russella wygaśnie dopiero w 2027. Jej częścią będą rzecz jasna modele butów sygnowane imieniem gracza Thunder. Do tej pory Jordan wypuścił dwa modele, ale nieprzeznaczone bezpośrednio do gry w koszykówkę. W kolejnych latach ma się to zmienić. Wkrótce gracz będzie biegał po ligowych parkietach we własnym modelu. Jordan Brand chciało się upewnić, że Westbrook nie opuści marki, gdy wygaśnie jego porozumienie z 2013. Dlatego wstrzymano się z utworzeniem nowej linii specjalnie dla gwiazdy Thunder.

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Russ ma za sobą najlepszy sezon w karierze. W 81 meczach notował na swoje konto średnio 31,6 punktu, 10,4 asysty i 10,7 zbiórki trafiając 42,5 FG% i 34,3 3PT%. Russell – znany z tego, że jest fanem mody – będzie zapewne kontrolował proces tworzenia i projektowania jego butów.

Najnowszych modeli JORDANÓW poszukajcie w oficjalnym sklepie NIKE!

[ot-video][/ot-video]

Składy drużyn NBA 2017/2018 – wszystkie transfery!

NBA: Kolejny rekord Golden State Warriors


4 KOMENTARZE

    • Pewnie najwyższy dla Jordan Brand. Nie sądzę, że więcej niż kontrakt LeBrona z Nike. Strzelam, że chciał dostać więcej niż Durant (wiadomo czemu :D), więc pewnie dostał ponad 300 mln za 10 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here