Rozgrywający Washington Wizards – John Wall – pokazał kilka filmików z treningu. Wygląda na nich dość imponująco. Wraz z nim na parkiecie pojawili się zawodnicy Brooklyn Nets, w tym Kyrie Irving. Wall opuścił niemal dwa lata z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. 


We wcześniejszych wideo Wall wyglądał bardzo solidnie, przynajmniej jeśli chodzi o zdrowie. Nie było jednak wielu klipów, które pokazywałyby go na tle innych zawodników NBA. Jednak ostatnio rozgrywający był widziany podczas sparingu, w którym brali udział koszykarze Brooklyn Nets, m.in. Irving, Spencer Dinwiddie, DeAndre Jordan i Caris LeVert.

To oczywiście tylko zestawienie najlepszych akcji, ale Wall wyglądał bardzo dobrze. W Waszyngtonie z pewnością liczą, że rozgrywający wróci do formy sprzed kontuzji. Sezon NBA może rozpocząć się już 22 grudnia i wydaje się, że Wall jest gotowy do gry na pełnych obrotach.

Nie milkną również echa potencjalnej wymiany Bradley’a Beala. Jednak dobre występy Walla mogą przynajmniej na chwilę te wszystkie plotki rozwiać. Ostatnimi czasy sporo złych opinii spadło na Walla, głównie za wysoki kontrakt, który nijak się nie spłaca. Z pewnością będzie chciał udowodnić wszystkim, że wciąż potrafi robić w NBA różnicę.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments