Jak donosi Shams Charania za pośrednictwem Twittera są spore szanse, że lider zespołu z Filadelfii powróci do gry już jutro przy okazji bardzo ważnego meczu przeciwko Indiana Pacers.


Embiid ma odbyć dwa treningi, które dadzą odpowiedź, czy jego kolano właściwie reaguje na bodźce. Pojawiła się także informacja ze sztabu zespołu, że gdyby trwały właśnie play-offy, to zawodnik zostałby już normalnie przywrócony do obowiązków boiskowych. Ta ostrożność jest zrozumiała – Kameruński center ma za sobą sporo doświadczeń związanych z kontuzjami, które na szczęście nie ograniczyły możliwości jego rozwoju w NBA.

Z powodu problemów z kolanem podkoszowy z 76ers opuścił ostatnie 8 spotkań. W tym czasie zespół zanotował bilans 4-4, natomiast w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje 4. miejsce z bilansem 41-25 i traci tylko jedną wygraną do Indiany Pacers, natomiast tyle samo przewagi dzieli ich nad piątym w tabeli Bostonem. Ewentualna wygrana w niedzielnym meczu pozwoli dogonić rywali i z optymizmem patrzeć na poprawę pozycji w tabeli i wyższe rozstawienie przed zbliżającymi się play-offs. Joel Embiid może w tym bardzo pomóc – obecnie legitymuje się średnimi na poziomie 27 punktów, ponad 13 zbiórek i ponad 3 asyst, dokładając do tego 2 bloki. Jego wszechstronność pozwala twierdzić, że nawet z limitem minut może nadal być wiodącą postacią swojej drużyny.

Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości strony PZBUK, to zwróć uwagę na specjalną ofertę powitalną.

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 50zł i po kursie 1,8 lub większym, to niezależnie od tego czy ten zakład wygra czy przegra, przy kolejnym logowaniu dostaniesz od PZBUK dodatkowy darmowy zakład o wartości 50zł – do wykorzystania oczywiście w serwisie PZBUK.

Co ciekawe PZBUK jako jedyny bukmacher na rynku daje możliwość wypłacenia tej kwoty bez konieczności dodatkowego obrotu nimi. Czyli, jeśli zagrasz za minimum 50zł po kursie co najmniej 1,8, to przy kolejnym logowaniu otrzymasz 50zł – a czy je sobie wypłacisz, czy obstawisz, to będzie Twoja decyzja.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
9 marca 2019 18:17

Embiid powinien raczej zainwestować w jakieś lekcje wysławiania. Słuchanie jego dukania i porażająca wręcz niemoc skonstruowania jeno jednego zdania z choćby jednym przecinkiem sprawia, że człowieka ogarnia rozpacz nad poziomem umysłowym tego jegomościa.

Twój Pan
Twój Pan
10 marca 2019 03:05

To teraz Korki pomyśl co ludzie myślą czytając Twoje wypociny… z daleka czuć od Ciebie czosnkiem i cebulą. Pewnie w szkole pięknie Ciebie męczyli! 😉 Znajdź sobie jakieś forum made in Jerozolima i tam sie żal że masz małego a Twoją starą dyma pół osiedla. Nie wypowiadaj sie też na forum o tematyce o której nawet nie masz ciemniaku pojęcia… nigdy nawet nie grałeś w kosza bo miałeś pewnie zwolnienie z wf bo jesteś upośledzony. Pamietaj też że basket to gra dla dużych chłopców a Ty zawsze będziesz malutki! Zmień forum bo tutaj nie wiem jak byś pięknie nie pisał… Czytaj więcej »

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
10 marca 2019 07:31
Odpowiedz  Twój Pan

To wszystko prawda. Masz rację w 100%. Piękna i trafna charakterystyka wysnuta na podstawie drobiazgowej egzegezy każdego mojego posta, którą wszak przeprowadzasz codziennie z wnikliwością godną lepszej sprawy. Raz jeszcze gratuluje trafności wniosków mackiki. Cieszę się jednocześnie, że tak drobiazgowo analizujesz każdą moją wypowiedz i powiem ci – tak, ja już wygrałem…:))))))))))) Do przeczytania następnym razem, albowiem następny raz na pewno będzie; maleńki piesek wszak nigdy nie odpuści okazji by oszczekać mi nogawkę:) Czekam na następne analizy. Tylko skinę paluszkiem, a ty już lecisz z bluzgami i z uwagą wczytujesz się we wszystko com napisał… I kto tu jest panem…?:)))))))))))))))))))

Twój Pan
Twój Pan
11 marca 2019 00:24

Boli… bo ma k… boleć! I nigdy nie będziesz Panem bo jesteś Korki! 😉