NBA: Joe Johnson nadal bawi się znakomicie

2
2623

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Joe Johnson szuka swojej drogi z powrotem do NBA. Kilka drużyn jest zawodnikiem poważnie zainteresowanych i kilka zaprosiło go na indywidualny trening. W międzyczasie Iso-Joe wygrywa mistrzostwo w lidze BIG3, której jest absolutną gwiazdą. I robi to rzecz jasna w swoim stylu. 


38-latek bardzo aktywnie szuka możliwości rozegrania w NBA swojego pożegnalnego sezonu. Joe Johnson od kilku tygodni rywalizował w ramach ligi BIG3, której rok temu został MVP. W sezonie 2018/2019 nie znalazł dla siebie miejsca, ale nie poddaje się nadal uparcie szuka. Trenował już dla Philadelphii 76ers, wkrótce ma się spotkać z Milwaukee Bucks, Los Angeles Clippers oraz Denver Nuggets.

W międzyczasie jednak Iso-Joe miał do rozegrania finał BIG3. Przepisy ligi założonej m.in. przez rapera Ice Cube’a zakładają, że wygrywa zespół, który pierwszy zdobędzie 50 punktów. Triplets – ekipa Johnsona potrzebowała rzutu za trzy. Iso-Joe złapał piłkę na lewym skrzydle i bez większego problemu wyprowadził rzut. Pomarańczowa przecięła siatkę dając jego drużynie zwycięstwo.

NBA: Kobe Bryant ma problem z nowym trendem w lidze


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here