Jayson Tatum, który należy do Jordan Brand, zdecydował się opowiedzieć, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z legendarnym Michaelem Jordanem.

Lider Boston Celtics w marcu 2023 roku ma otrzymać własną dedykowaną linię obuwia Jordan BrandTatum stał się ważnym elementem marki, której częścią są także tacy gracze jak Chris Paul czy Luka Doncić. Każdy z nowych członków ma przyjemność poznać osobiście Jordana, dla wielu jest on nadal wzorem do naśladowania i osobą, o której spotkaniu często marzyli.

Jayson Tatum zdecydował opowiedzieć się o emocjach, które towarzyszył mu podczas pierwszego spotkania z Michaelem Jordanem:
Podpisałem umowę z Jordan Brand w 2019 roku. Pojechaliśmy do Paryża, żeby to ogłosić, to naprawdę było moje pierwsze spotkanie z nim, rozmawianie, robienie zdjęć to wszystko powodowało, że byłem zdenerwowany, spędziliśmy razem cały dzień, a wieczorem mieliśmy kolację z innymi członkami Jordan Brand. Byli na niej Michael z żoną, Spike Lee, Carmelo Anthony, Rusell Westbrook, Blake Griffin, Maya Moore. Wchodzę i widzę ponownie Jordana, z którym spędziłem wcześniej cały dzień i znowu czuję, jak bym widział go pierwszy raz, trzęsę się, zastanawiam się, czy powinienem usiąść przy swoim stole, czy najpierw porozmawiać z nim i wtedy usiąść. W końcu chcę uścisnąć mu dłoń, moje ręce trzęsą się z nerwów tak bardzo, że przewróciłem jego kieliszek z winem, wszystko rozlało się po stole. Pierwsze co usiłowałem to posprzątać, ale kazał mi się po prostu zrelaksować. Po tym wszystkim myślałem, że więcej się do mnie nie odezwie, stało się jednak inaczej, nadal kontaktujemy się ze sobą, on pisze do mnie od czasu do czasu.

Jaysonowi podczas tego spotkania towarzyszył naprawdę wielkie emocje, obecnie jest już jednak pełnoprawnym członkiem Jordan Brand i spotkania z Jordanem stały się czymś na porządku dziennym. Tatum obecnie jest jedną z głównych gwiazd tej znanej marki, w obecnym sezonie w rozegranych dotychczas 7 meczach notował on średnio 30,1 punktu, 8,0 zbiórki i 3,1 asysty na spotkanie. Statystyki te oraz doprowadzenie Boston Celtics w poprzednim sezonie do finałów NBA wyraźnie pokazują jak dobrą inwestycją, dla Jordan Brand jest właśnie Jayson Tatum.

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna