Kibice bardzo entuzjastycznie zareagowali na wieści o transferze Isaiah Thomasa do Los Angeles Clippers. Niestety zespół z Miasta Aniołów od początku miał plan, który zakładał zwolnienie rozgrywającego z jego kontraktu.


Isaiah Thomas notował dla Washington Wizards średnio 12 punktów trafiając 41% za trzy. Zespół z DC jest jednak w trakcie przebudowy, więc wykorzystał wartość Thomasa i przehandlował go do Los Angeles Clippers. Isaiah po wszystkim dziękował Wizards za daną mu szansę. W LA miał pomóc z ławki, ale tak się ostatecznie nie stanie. Zespół postanowił wypuścić weterana na rynek wolnych agentów.

Wkrótce Thomas będzie szukał dla siebie nowej drużyny i niewykluczone, że za minimalne pieniądze przechwyci go jedna z ekip gotowych do walki o mistrzostwo. W trakcie gry dla Wizards zawodnik potwierdził, że nadal jest w stanie stanowić przewagę w ataku. Jest co prawda tylko cieniem gracza, jakim był za najlepszego okresu w Boston Celtics, ale nadal ma NBA coś do zaoferowania.

Clippers w międzyczasie przymierzają się do zakontraktowania Darrena Collisona. Zawodnik latem ubiegłego roku zawiesił karierę, by oddać się posłudze duchowej, gdyż jest świadkiem Jehowy. W ostatnich tygodniach wyraził jednak swoją chęć powrotu do najlepszej ligi świata. Zainteresowani zawodnikiem są także Los Angeles Lakers i to pomiędzy tymi dwoma drużynami Collison ma wybierać. Ostatnio widziano go na trybunach Staples Center podczas meczu Jeziorowców.

Wyniki NBA: Udany debiut Wigginsa, wygrana Timberwolves, Raptors nie potrafią przegraćSubscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
9 lutego 2020 12:11

W artykule jest błąd. On nie ma NBA niczego do zaoferowania.Swoją drogą to chyba jedyne miejsce,które poświęca tyle uwagi zawodnikowi,który nic nie osiągnął,nic nie wygrał,nie był ważną częścią jakiejkolwiek zwycięskiej ekipy i przegrał ze swoją megalomanią i pychą. Niech teraz ubierze się na czarno tak jak on i jego koledzy na mecz z WAS kilka tygodni po śmierci siostry,którą to śmierć najpierw przed kamerami przeżywał,wsiądzie do ciężarówki pełnej pieniędzy i odjedzie w siną dal. Albo niech się doradzi prezesa Piesiewicza w sprawie swojej dalszej”kariery”.

PJ Tucker
PJ Tucker
9 lutego 2020 14:41
Odpowiedz  Kuba

Nie wiem jak bardzo zakompleksionym dzieckiem trzeba być żeby pisać takie rzeczy.
Najgorsze jest to że ok 70% komentarzy na tej stronie są negatywne. Gdybym to ja prowadził tą stronę to bym blokował takie osoby. Tak długo jak tutaj będzie przyzwolenie na takie komentarze, będziemy musieli czytać wpisy dzieciaczków leczących kompleksy.

Bad boy
Bad boy
9 lutego 2020 16:42
Odpowiedz  PJ Tucker

Boś społeczniak PJ Tucker

Kuba
Kuba
9 lutego 2020 16:54
Odpowiedz  PJ Tucker

Po pierwsze nie widuję tutaj Twoich wpisów więc nie wydajesz się osobą kompetentną do stawiania takich ocen.Po drugie co wg Ciebie w tym wpisie spełnia kryteria „takiego komentarza”który powinien być zablokowany?Gdzie w moim wpisie jest coś nieprawdziwego lub obraźliwego?

Nba
Nba
9 lutego 2020 19:02
Odpowiedz  Kuba

Kuba to nie wiesz???W tym kraju jak masz inne zdanie to już się na niczym nie znasz.Tak jest.Nie zgodzę się tylko z jednym.Skoro nie ma tu jego wpisów to nie znaczy,że jest osobą niekopetentną.Poprostu ma inne zdanie,ale ten minus,że uważa, że jego zdanie jest najważniejsze.pozdro

Tomo
Tomo
9 lutego 2020 17:00
Odpowiedz  PJ Tucker

Tę stronę. Poprawna forma.

Dallas
Dallas
11 lutego 2020 01:38
Odpowiedz  PJ Tucker

niestety, ten serwis jeżeli chodzi o komentarze to bagno.

Adam
Adam
9 lutego 2020 12:39

Jego przypadek pokazuje jak to pech czytaj kontuzja umie wszystko przekreslic. Wielka szkoda bo ma wielkie serce do gry. Co ciężarówki gotówki to też niestety pokazuje że zawsze trzeba zachować pokorę bo nigdy nie wiesz co będzie za parę chwil. Głupi tekst ale w sumie w tamtym sezonie na nie zasługi wal.

Jehowy
Jehowy
9 lutego 2020 13:09

W Chinach podobno szykują ciężarówkę Yuanów 🙂

Dupa Gowno
9 lutego 2020 15:52
Odpowiedz  Jehowy

Jehowi na chaply pukać do domów nauczać fałszywie… Jehowi Dzesaje zamiast gotować w, domu wolicie pukać i chodzić natrętnie nauczaiac

Bart
Bart
9 lutego 2020 21:17

Szczerze to trochę nie rozumiem podejścia Clippersów. Mogą do składu dodać gościa, który w Waszyngtonie kręcił całkiem całkiem statystyki i i któremu przede wszystkim się chce a oni nastawiają się na zawodnika, który prawie rok nie grał w kosza i nie do końca wiadomo co robił i który wraca chyba tylko i wyłącznie po kasę. Co by nie pisać o Thomasie to wydaje mi się, że w końcu zrozumiał w jakim jest miejscu i co mogą mu kluby zaoferować i chyba się z tym pogodził. Widać, że z szacunkiem podchodzi do każdej propozycji. Spokorniał chłopak i to jest w jego… Czytaj więcej »

Marian Paździoch
Marian Paździoch
10 lutego 2020 10:37
Odpowiedz  Bart

Tylko LA Clippers ma zawodników dobrze punktujących a Thomas ze swoim wzrostem to jest dura w obronie.

Grzegorz Es
11 lutego 2020 21:17

Do Houston na centra