NBA: Gwiazdy NBA reagują na wsad syna LeBrona Jamesa

5
27937

LeBron James pochwalił się na swoim Instagramie wsadem, a dokładnie rzecz ujmując – windmillem wykonanym przez jego syna. Nie da się ukryć, że było to całkiem imponujące. W komentarzach wylała się fala zachwytu, m.in. od gwiazd NBA. 

Bronny James reprezentuje zespół Sierra Canyon. To młody gracz z ogromny potencjałem i niewykluczone, że pick pierwszej rundy draftu 2024 roku. Na razie jednak szlifuje swoje umiejętności w szkole średniej. LeBron James miał ostatnio powody do dumy. Na swoim Instagramie pochwalił się wideo z wyjątkowego wsadu najstarszego syna. W komentarzach głos zabrali m.in. Stephen Curry, Chris Paul, Tracy McGrady czy Dwyane Wade. 

Jak na 17-latka, windmill naprawdę przyzwoity. Jednym z ciągle niespełnionych marzeń Jamesa jest to, by pewnego dnia wyjść na parkiet tego samego meczu – albo naprzeciw syna, albo u jego boku. Na razie LBJ musi się uzbroić w cierpliwość. Przed Bronnym jeszcze parę lat gry w szkole średniej, a potem – najprawdopodobniej- rok spędzony na którejś z uczelni. W środę 17 listopada o godz. 21:00 zapraszamy na kolejny Podcast PROBASKET Live na YouTubeMichał Pacuda i Krzysztof Sendecki znów będą przez dwie godziny rozmawiać o NBA!


5 KOMENTARZE

    • Kosz jest niższy, max 295, widać że jest podkręcona tablica niżej, wstyd pokazywać publicznie paki na „row rim”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj