Piotr GRABO Grabowski już teraz jest jednym z najlepszych dunkerów na świecie. Zapraszany na kolejne wielkie eventy, ma okazję spotkać największe gwiazdy koszykówki. W jednym ze swoich ostatnich występów miał okazję przeskoczyć nad… Zionem Williamsonem z New Orleans Pelicans. 

Zaczynał od gry w kosza, ale pewnego dnia postanowił, że swoją karierę zbuduje na… wsadach. Piotrek “Grabo” Grabowski to obecnie jeden z najlepsych dunkerów na świecie. Jest aktualnym mistrzem świata FIBA 3×3. Ponadto trzykrotnie zwyciężał konkursu wsadów podczas Finału FIBA 3×3. Łącznie wygrał 57 konkursów wsadów na świecie i w Polsce. Wczoraj na twitterze pojawił się filmik z jego wsadu nad Zionem Williamsonem podczas jednego z eventów. 

Wsad był doprawdy spektakularny. Zion również był pod ogromnym wrażeniem wyczynu Polaka i zaraz po tym, gdy ten wsadził piłkę do kosza, zawodnik New Orleans Pelicans serdecznie mu pogratulował w mocnym uścisku. Warto zaznaczyć, że “Grabo” wykonał swój wsad w koszulce Ziona. Wszystko odbyło się w ramach imprezy Quai54 w Paryżu, której współorganizatorem była marka Jordan. Dlatego właśnie we Francji pojawił się Williamsonem, który jest związany z marką. Na imprezę wpadli także Luka Doncić z Dallas Mavericks oraz Jayson Tatum z Boston Celtics.


Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments