Giannis Antetokounmpo nie zamierzał gryźć się w język w komediowym programie „The Daily Show”, gdy prowadzący kazał mu powiedzieć kilka cierpkich słów w kierunku Kevina Duranta. Chwilę później przyszła też pora na refleksję i kilka ciepłych słów o KD, ale nagranie z gwiazdą Milwaukee Bucks grającą na nosie Durantowi obiegło media społecznościowe. Giannis odwoływał się nie tylko do ostatnich ruchów skrzydłowego, ale też do kilku wcześniejszych.

Od momentu, gdy Kevin Durant opuścił w 2016 r. Oklahoma City Thunder, by podpisać kontrakt z Golden State Warriors, skrzydłowy jest krytykowany za to, że przychodzi na gotowe i nie chce zbudować niczego od podstaw. Giannis Antetokounmpo także postanowił dorzucić kilka cierpkich, choć wypowiedzianych w żartobliwym kontekście, słów.

KD, cały czas dołączasz do superzespołów, by wygrać mistrzostwo NBA. Może potrenujemy kiedyś razem i pokażę ci, jak poprowadzić do mistrzostwa własny zespół? – rzucił gwiazdor Milwaukee Bucks w programie „The Daily Show”. Giannis wygrał z Bucks, czyli zespołem, który wybrał go w drafcie, tytuł w 2021 r. W wydatny sposób pomogli mu wówczas w tym Jrue Holiday, Khris Middleton i Brook Lopez. Nie zmienia to jednak faktu, że Grek nie szukał szczęścia w innych klubach, nim wygrał pierwsze mistrzostwo.

Kilka sekund później przyszła pora na powiedzenie też kilku miłych słów pod adresem Duranta. – KD, jesteś jednym z najlepszych strzelców w historii koszykówki. Szanuję twoją grę. Świecisz przykładem przez 15 lat. Byłeś moim ulubionym graczem, gdy dorastałem i bardzo szanuję twoją grę – dodał Giannis.

Kilka tygodni temu Durant został wytransferowany z Brooklyn Nets do Phoenix Suns, gdzie połączy siły z Chrisem Paulem i Devinem Bookerem. Wcześniej w Nets stworzył tzw. wielką trójkę z Jamesem Hardenem i Kyriem Irvingiem. Ostatecznie ambitne plany zespołu z Nowego Jorku skończyły się na wygraniu dwóch serii play-off. Przed przyjściem do Nets Durant spędził trzy lata w Warriors, z którymi wygrał dwa mistrzostwa i trzy razy grał w finałach.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments