Pozaboiskowe napięcie zrodziło się między drużynami z Milwaukee i Brooklynu i Kevin Durant nie jest z tego faktu zadowolony. Okazuje się bowiem, że jeden z dziennikarzy mógł skłamać na temat rzekomej wypowiedzi zawodnika Nets o liderze Bucks – Giannisie Antetokounmpo. 


Chodzi o słowa Jaya Williamsa z ESPN. Ten przy okazji jednego z ostatnich wywiadów opowiedział historię, gdy na jednym z przyjęć spotkał Kevina Duranta i postawił tezę, że gdyby połączyć jego i Anthony’ego Davisa, to wyszedłby Giannis Antetokounmpo. KD miał wówczas zareagować słowami: – Nigdy mnie ku*** nie porównuj do Giannisa.

Do zawodnika Brooklyn Nets dotarły słowa dziennikarza i postanowił na nie zareagować w mediach społecznościowych. – To jest pier****** kłamstwo. Jay Williams nigdy nie może się wypowiadać w moim imieniu – napisał na Instagramie, po czym postanowił wysłać tweeta o treści: – Ludzie zrobią wszystko, by pomóc swojej karierze w tym medialnym gównie. Chcą zostać zaakceptowani przez branżę, która robi z Tobą co chce. Trzymajcie mnie z dala od tych rozmów, kto jest lepszy i kto ma jaką spuściznę. Nigdy nie rozmawiam w ten sposób – dodał. 

W międzyczasie Brooklyn Nets prowadzą w serii z Milwaukee Bucks 2-0 i na kolejne dwa mecze rywalizacja przenosi się do Milwaukee. Ekipa Mike’a Budenholzera znalazła się w bardzo trudnym położeniu, a ich gra w spotkaniu numer dwa nie napawa kibiców Bucks wielkimi nadziejami. KD rozgrywa bardzo dobrą fazę posezonową. W 7 meczach notował na swoje konto średnio 32 punktu, 7,3 zbiórki i 3,4 asysty trafiając 55% z gry i 50% za trzy.


4 KOMENTARZE

  1. „Ludzie zrobią wszystko, by pomóc swojej karierze w tym medialnym gównie.”
    Pewnie, są tacy co mają tylko fake kont, że się mylą, z których aktualnie piszą

  2. „Ludzie zrobią wszystko, by pomóc swojej karierze…”
    w sporcie też tak jest, np zawodnicy przenoszą się do drużyn wypełnionych gwiazdami żeby tylko wreszcie zdobyć mistrzostwo, zamiast dochodzić do tego samodzielnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj