Przez bardzo długi czas trwały rozmowy, ale wydaje się, że w końcu zostały one zakończone. Chauncey Billups i Larry Drew dołączą do sztabu szkoleniowego Tyronna Lue w Los Angeles Clippers – poinformował Adrian Wojnarowski z ESPN.


Billups to legenda Detroit Pistons, w barwach których wygrał mistrzostwo i zgarnął statuetkę dla najlepszego zawodnika finałów. W ostatnich latach pracował nieco w telewizji, również dla Clippers. Jednak od jakiegoś czasu próbował złapać pracę w zarządzie lub sztabie szkoleniowym jakiejś drużyny. 

Na parkiecie rozgrywający był przywódcą, który nie bał się wielkich momentów. To rzeczy, z których zawodnicy Clippers mogą bardzo dużo wynieść. Drew to wieloletni asystent, wliczając to czas w, którym pomagał Luemu w Cleveland Cavaliers. Wcześniej był głównym szkoleniowcem w Atlancie i Milwaukee.

W sztabie Clippers są już Kenny Atkinson i Dan Craig. Lue zasiadł za sterami Clips po tym jak z klubu odszedł Doc Rivers. Zespół z Los Angeles zakończył poprzedni sezon wcześniej niż się spodziewano, wypuszczając z rąk prowadzenie 3:1 w drugiej rundzie play-offów przeciwko Denver Nuggets. Clippers będą mieli naprawdę solidny sztab i bardzo dobry skład.

1 KOMENTARZ

  1. Mr. Big Shot – uwielbiam gościa. Finały 2004r. całe Detroit super koszykówka, a Chauncey co grał to naprawdę kozacko się oglądało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here