Jeśli jest jedna osoba, która konsekwentnie przysparzała kłopotów Paulowi George’owi i Los Angeles Clippers, to jest nią Nikola Jokić. 33-letni skrzydłowy pochwalił gwiazdora Nuggets i zaznaczył, dlaczego jest on tak dużym zagrożeniem dla obrony rywali.

Denver Nuggets z Jokiciem w składzie od czasu bańki w Orlando regularnie wygrywają z Los Angeles Clippers. W jednej ze swoich ostatnich rozmów Paul George ujawnił, dlaczego środkowy klubu z Denver jest tak trudny do pilnowania. Poza tym PG-13 przyznał w swoim podcaście, że Clippers nigdy nie znaleźli sposobu na powstrzymanie wielkiego Serba.

-Ciężko gra się przeciwko niemu – powiedział Paul George. –On kontroluje wszystko. Jest perfekcyjny. Wyczucie czasu czyni jego grę elitarną. Jeśli go dosięgniesz lub popchniesz, dosłownie zdasz sobie sprawę, że to był błąd. Nie powinieneś tego robić. Cholera, dlaczego nie mogę upilnować tego gościa? Przecież on nie skacze wysoko, ale wie, jak się ustawić do zbiórki. Nigdy nie wiedzieliśmy jak grać przeciwko niemu – dodał.

Denver Nuggets pokonali Los Angeles Clippers w sześciu meczach z rzędu, zwyciężając dziewięciokrotnie w 10 ostatnich spotkaniach. Jeśli ekipa z Miasta Aniołów zamierza znaleźć się w gronie pretendentów do mistrzostwa NBA, to będą musieli w końcu znaleźć sposób na wielkiego lidera klubu z Kolorado.


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments