W ostatniej akcji meczu pomiędzy Charlotte Hornets i Brooklyn Nets, Caris LeVert zatrzymał próbę za trzy Kemby Walkera. Po meczu jednak trener Szerszeni oraz koledzy z drużyny Kemby nie ukrywali swojego rozczarowania decyzją sędziów. Czy mają rację i czy sędziowie znów się pomylili?

Kemba Walker miał rzut na zwycięstwo, gdy Brooklyn Nets wyszli na 2-punktowe prowadzenie. Rzut lidera Charlotte Hornets zatrzymał Caris LeVert, ale czy zrobił to zgodnie z przepisami? Sami zobaczcie i oceńcie…

LeVert mógł uderzyć łokciem w piłkę albo w rękę Walkera. Sędziowie postanowili tego nie sprawdzać i zakończyli grę. Kibice i zawodnicy Hornets nie byli w stanie w to uwierzyć. Ich miny w tym wypadku mówią same za siebie. James Borrego wyżył się na konferencji prasowej atakując sędziów. W podobnym tonie wypowiadał się Marvin Williams twierdząc, że to żarty.

Kto ma rację?

NBA: James niezadowolony z młodych Lakers?


Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.
10 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie nic nie było. Dobra decyzja sędziów. Kemba nabił piłkę na łokieć LeVerta. Nawet sam Kemba za bardzo nie protestował co mówi wiele o tej sytuacji. Nie ma tematu.

  2. przypadkowe wybicie, czyste, łokciem prosto w piłkę.
    faulu nie było.
    zresztą nawet sam Kemba nie protestował, tylko się za głowę złapał, że tak głupio stracił szansę na rzut.

    • Czy jest możliwość zablokowania tego trola korka? Pod każdym artykułem musimy, chcąc czy nie, czytać jego wypociny. Znajdź sobie chłopie inne forum.

    • Ktoś zmusza do czytania? Nie bądź śmieszny. Rewolwer do głowy przystawia i żąda czytanie postów Korka von Donnersmarcka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj