Środkowy New Orleans Pelicans, DeMarcus Cousins jest pewny, że pozostanie w rotacji swojej drużynie również po ósmym lutego, kiedy to kończy się okienko na wymiany. Boogie zostanie tego lata niezastrzeżonym wolnym agentem. 

Czuję, że mam pewną pozycję w zespole – powiedział Cousins. – Zaczynam, lepiej niż kiedyś, rozumieć mechanizmy zachodzące w tym biznesie. Wyczułbym, gdyby coś było na rzeczy. Mamy bardzo silny skład, możemy walczyć z każdym jak równy z równym. Nie sądzę, że jestem brany pod uwagę przy ewentualnych wymianach – dodał.

Cousins nie ukrywa, że Anthony Davis już teraz robi kroki, aby przekonać go do pozostania w Nowym Orleanie. – A.D. niejednokrotnie już żartował ze mną na temat wolnej agentury. Wie on jednak, jak funkcjonuje liga. Rok temu w podobnej sytuacji był Jrue [Holiday], było kilka uszczypliwości, ale na koniec dnia to profesjonaliści. Szanujemy się wzajemnie.

Uwielbiam ich. Nigdy nie wywierali na mnie presji, nadajemy na podobnym falach. Doskonale się rozumiemy – zakończył komplementami o swoich kolegach z zespołu Cousins.

NBA: Nowitzki prawie pewien, że to nie koniec

[social title=”Obserwuj autora” subtitle=”” link=”https://twitter.com/DominikKoldziej” icon=”fa-twitter”]

[social title=”Obserwuj PROBASKET” subtitle=”” link=”https://twitter.com/probasketpl” icon=”fa-twitter”]
2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj