NBA: Coś niewiarygodnego! Ale czy to był wsad!?

17
11152

Jeśli piszemy artykuł o jednej akcji, jednej sytuacji, to musi być ona wyjątkowa! Miała ona miejsce w spotkaniu Heat – Raptors. Trzy minuty do końca czwartej kwarty. Wynik już rozstrzygnięty, ale gospodarze idą z kontrą. Piłka w górę i … tu pojawia się Derrick Jones Jr. który wyskakuje i … WOW! Czy to w ogóle można zaliczyć jako wsad?

Heat przegrali z Raptors 104:125. Zespół z Toronto grał drugi mecz z rzędu bez Kawhi Leonarda, ale nie miał problemów z pokonaniem rywali.

Raptors trafili aż 21 z 40 rzutów za trzy punkty. To rekord klubu pod względem celnych „trójek”.

Najważniejsze jednak, co wydarzyło się w końcówce spotkania.

Derrick Jones Jr. wrzucił piłkę do kosza niczym siatkarz zbijający piłkę. Musicie to obejrzeć! Może macie pomysł jak takie zagranie powinno się nazywać?

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.