Chicago Bulls nadal nie są pewni czy drużyna ulegnie w najbliższym czasie przebudowie, czy jednak zdecydują się na wzmocnienie rotacji i walkę o dostanie się do play-off jeszcze w tym sezonie. Według ostatnich doniesień zespół z Illinois spróbuje powalczyć o pozyskanie skrzydłowego Phoenix Suns, Jae’a Crowdera.

W NBA wszyscy czekają, kiedy Phoenix Suns oddadzą Jae’a Crowdera przed ostatecznym terminem, do tej pory w gronie faworytów do pozyskania weterana byli Milwaukee Bucks i Atlanta Hawks. Teraz do grona drużyn zainteresowanych niskim skrzydłowym dołączyli Chicago Bulls, którym brakuje solidnego gracza mogącego występować także na pozycji silnego skrzydłowego. Patrick Williams nie spełnia pokrywanych w nim nadziei i Jae mógłby być kimś, kto idealnie wpasowałby się w rotację Byków i pomógł im w awansie do fazy play-off.

Chicago Bulls odbyli już pierwsze rozmowy z Phoenix Suns na temat ewentualnej wymiany, drużyna z Wietrznego Miasta w zamian za Jae Crowdera zaproponowała Cobyego White. Byki mają nadwyżkę zawodników niskich mogących grać na pozycji rozgrywającego, a Słońca borykają się z kilkoma kontuzjami i zawodnik o takim profilu mógłby być dla nich bardzo przydatny. Obaj zawodnicy po sezonie zostaną wolnymi agentami, jedyna różnica pomiędzy nimi jest taka, że White będzie zastrzeżonym zawodnikiem na rynku i Suns będą mogli wyrównać każdą ofertę, którą otrzyma rozgrywający.

W ostatnich dniach pojawiają się także informacje na temat Andre Drummonda, którego Bulls chcieliby się pozbyć i nie wykluczone, że doświadczony środkowy mógłby stać się także częścią wymiany z Phoenix Suns. Tutaj nie wiadomo, czy zawodnik znalazłby miejsce w Arizonie na stałe, czy po ewentualnym transferze nie zostałby zwolniony. Na pewno, gdyby trafił na rynek wolnych agentów, długo nie musiałby czekać na oferty, od innych drużyn, zwłaszcza że sporo zespołów poszukuje doświadczonego podkoszowego zawodnika, na czele z jego byłą drużyną Brooklyn Nets.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments